Sustabdė Vytauto Mažeikio narystę partijoje

Vytautas Mažeikis. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Ketvirtadienį posėdžiavęs Socialdemokratų partijos Mažeikių skyriaus prezidiumas vienbalsiai sustabdė UAB „Mažeikių vandenys“ direktoriaus Vytauto Mažeikio, laikinai nušalinto nuo šių pareigų, narystę partijoje. Jo pavaduotojas Bernardas Juškevičius, kuriam STT taip pat yra pareiškusi įtarimus dėl korupcinio pobūdžio nusikalstamų veikų, tokį sprendimą priėmė pats.
„Visi prezidiumo nariai vienbalsiai pasisakė už tai, kad dėl teisėsaugos pareikštų įtarimų korupcija, kita nusikalstama veika bendrovės direktorius ir jo pavaduotojas privalo stabdyti savo narystę mūsų partijoje. Prezidiumas ir buvo šauktas tam, kad išsakytumėme savo poziciją“, – „Santarvei“ paaiškino partijos Mažeikių skyriaus pirmininkas Vaidotas Balzeris.
Jau kitą dieną po prezidiumo posėdžio V. Mažeikis susisiekė su skyriaus pirmininku ir informavo, kad ketina atsistatydinti iš partijos.
V. Balzeris informavo, kad kiti du „Mažeikių vandenų“ darbuotojai – vyriausioji finansininkė Birutė Jokubauskienė ir gamybinio skyriaus viršininkas Edmundas Daukantas – kuriems taip pat pareikšti įtarimai, nėra Socialdemokratų partijos nariai.

14 Atsakymų į “Sustabdė Vytauto Mažeikio narystę partijoje”

 1. Mažeikietis parašė:

  Gerbiami mūsų miesto vadovai,
  kodėl taip proteguojate tik partinius, kodėl sąžiningi ir veiklūs žmonės, nebūdami partijos nariais negali laimėti konkursų darbo vietoms užimti. Nepamirškite, kad turit tarnauti ne partijoms, o mums, mažeikiečiams. Ateis laikas kai reikės atsiskaityti už savo nuveiktus darbus, ir laimingi bus tie, kurių pagrindinės vertybės buvo sąžinė ir dorovė.

 2. taip parašė:

  nu čia Kalnėnų pagrndinė ar ne?

 3. taip parašė:

  Patikrinti mokyklas kur socdemai direktoriai, krisite iš koto….

 4. Komentatorius parašė:

  Bet tai kaip čia dabar taip. Partija, kurioje įprasta vogti ir savus tepti, ima ir pašalina tuos, kurie darė taip, kaip daro visi, arba taip, dėl ko ir stojo į partiją, dėl ko ir gavo tokį darbą? Ar aš čia kažko nesuprantu, ar čia bando parodyti, kad jie kažko nesupranta.
  Meksikoje daro taip, kad sugauna kokį narko gabentoją, kuris per sieną gabena kokius 10kg narkotikų. Kol formina viską, pareiškinėja įtarimus, per tą laiką per sieną pravažiuoja kelios tonos narkotikų.
  Gal Mažeikiuose yra kas nors panašaus? Išmeskim tuos, kurie pasidaro sau pinigo, bet ne tiek daug, o tie, kurie pasidaro normaliai ir dar šiek tiek daugiau, dar palaikykim prie lovio?

 5. iš Krakių parašė:

  kai krakiuose vyko susirinkimas dėl nuotekų pajungimo, į klausimą kaip pasijungt neturintiemspakankamai lėšų pasiūlė kastis griovius patiems. Kadangi mažeikis dabar atleistas ir bedarbis , siūlau jį įdarbint griovkasiu , ir negalintiems , senesniems žmonėms tegu kasa tranšėjas nuotekų pajungimui.

 6. apas parašė:

  Geriausia būtų visiems bet kokiems vadovams atsisakyti bet kokios partijos ir nebūtų priekaištų kad jie pataikauja savo partijai.

 7. senis parašė:

  ka pagavo stt tai visi komuniagos i krumus neber draugu!pastatys trakinis vel savo zmogu.

 8. sitas ponas kovojo su ,,nelegaliai pasijungusiais"prie vandentiekio parašė:

  Ir buvo uolus grasintojas dar neprisijungusiems prie vandens sistemos. Jei kaltinimai pasitvirtins,dvigubu standartu taikytojui atejo galas.

 9. Vardas (privalomas) parašė:

  Nebera Mykoliuko,krito Kristineles verte,gerai,kad bent STT imasi iniciatyvos,o tai greitai ir visa surenkama biudzeta butu smaugliai nujoje

 10. Vardas (privalomas) parašė:

  Turetu visi socdemai,katrie valdo panasias imones atsistatydinti ,perdaug jau daug negeroviu yra .NUsibodo jau ju pazadai ir neveiklumas ,baigia Mazeikius isparceliavoti.Tai liecia ir savivaldybe !!! PIRMIAUSIA !!!

 11. Informacija iš ,,Respublikos'' parašė:

  SUSTABDĖ: STT pranešus apie įtarimus kyšininkavimu „Mažeikių vandenyse“, Socialdemokratų partijai priklausiusių įmonės vadovų narystė partijoje sustabdyta; Partija pranešė, direktoriaus pavaduotojo Bernardo Juškevičiaus narystė sustabdyta jo paties prašymu, o bendrovės direktoriaus Vytauto Mažeikio narystę sustabdė ketvirtadienį posėdžiavęs Mažeikių skyriaus prezidiumas.

 12. algis parašė:

  atejo sikniniams galas,kiek gali plesti nuo vargsu zmoniu.Labai gerai,visus reikia supurtinti,taip pat ir silumos uki.

 13. o tai parašė:

  o tai majoras tenys vis dar socdemas, ar jau pasijunge prie tos bebru-skardziu-butkeviciu bendruomenes?

 14. Jonas parašė:

  Per tokius žmones Mažeikiuose socialdemokratai visai prarado autoritetą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto