Sustiprinta dingusio jaunuolio paieška taip pat liko be rezultatų

Tikimasi, kad ir kitą savaitę vietos pareigūnai sulauks pastiprinimo iš kitų rajonų. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Ketvirtadienį kriminalistų iš sostinės ir Šiaulių sustiprinta renaviškio Simono Klemenio paieška pageidaujamo rezultato nedavė. Miestelio apylinkes dar kartą žvalgę ne tik mūsų rajono specialiųjų tarnybų pareigūnai, bet ir kolegos iš kitų miestų, vietiniai gyventojai dingusio jaunuolio pėdsakų nerado.


Tyrimą tęsia vietos pajėgos

Ketvirtadienio paieškoje dalyvavo apie šimtas septyniasdešimt pareigūnų. Vietiniams policininkams  į pagalbą atskubėjo kariškiai, kinologai su tarnybiniais šunimis iš Šiaulių, sostinės, kitų miestų. 
Paieška vyko susiskirsčius į grupes, kurios pakartotinai apžiūrėjo jau žvalgytus plotus.
Šiaulių apygardos prokuratūros vyriausiasis specialistas komunikacijai Martynas Povilaitis „Santarvei“ ketvirtadienį tvirtino, kad jokių naujienų ar papildomos informacijos, padėsiančios atskleisti renaviškio dingimo aplinkybes, kol kas neturima. Penktadienio popietę tą patį sakė ir Mažeikių policijos komisariato atstovė spaudai Violeta Grigaitienė.
Penktadienį tyrimą tęsė mažeikiškiai kriminalistai. Tikimasi, kad ir kitą savaitę vietos pareigūnai sulauks pastiprinimo iš kitų rajonų.


Žinių nėra jau dvi savaites

„Santarvė“ primena, kad devyniolikos metu S. Klemenis dingo naktį iš lapkričio 1-osios į lapkričio 2-ąją, po klasės susitikimo Sedos miestelyje. Vaikinas atsisveikinęs su draugais tą naktį išėjo pėsčiomis į Renavą ir nuo to laiko niekas jo nėra matęs. 
Be žinios dingęs S. Klemenis yra stambaus kūno sudėjimo, apie 185 cm ūgio, trumpais juodos spalvos plaukais, rudomis akimis.
Vaikinas buvo apsirengęs juodos spalvos paltą, juodas kelnes, avėjo juodos spalvos batus.
Policijos pareigūnai ir artimieji prašo asmenis, mačiusius Simoną Klemenį ar žinančius jo buvimo vietą, pranešti Mažeikių rajono policijos komisariato budėtojui (telefono numeris (8 443) 98 150) arba paskambinti bendruoju pagalbos telefonu 112.

35 Atsakymai į “Sustiprinta dingusio jaunuolio paieška taip pat liko be rezultatų”

 1. Vardas (privalomas) parašė:

  Vilties ir stiprybes teveliams,bei kt.giminems .Tikekimes,kad Jusu sunaitelis gris i namus sveikas ir gyvas.

 2. Rita parašė:

  Nežinau kas ten per bermudų trikampis?1998 Mažeikiai-Seda dingo mano gera pažystama,dienos metu,mašiną rado kažkokiam keliuke pastatyta,o ji kaip i vandenį,dirbo policija,kvietėsi artimieji ekstrasensą ir nerado,liko namie mažas sūnelis be mamos.girdėjome kad Mažeikiuose kažkokie banditai grobė jaunus žmones ir parduodavo užsienyje.Maža ko,gal ir čia kažkas panašaus.manau Simonas tvarkingas žmogus buvo,kažkur slapstytis,ar bėgti tikrai negalėjo.Skaudu kaip nežinomybė tesiasi sitiek metų.Kaip bebūtų svarbiausia ,kad rastų,Stiprybės Tėvams,artimiesiems.

 3. Tautietis parašė:

  Jau nezinau kelinta karta plakuosi upe pirmyn, atgal nuo tilto ant Plunges plento iki Renavo tvenkinio.Nors nemazai ismaisiau baidare po upe, bet kad ten negaletu buti tikrai negaliu tvirtinti,upeje daug visokiu kliuciu, taigi nenuostabu, kad gelbetojai neranda.Kaikur gylis iki bambos nera, o srove is koju vercia, taigi ir 100 kartu praplaukus galima nieko nerasti.Isivaizduokit simtameti medi nugriuvusi i vandeni ir sakomis isiremusi i dugna,tai tikros sukos o ten surasti stebuklo reikia.Gaila, kad nera jokios koordinacijos kur reiketu dar praziureti,plaukiu ir tiek, nors Simo net nepazinojau, tik viena zinau kur pralindau su baidare niekas nepralys.Zinoma neapsidziaugdciau rades, bet nemanau , kad tevams nepalengvetu.Stiprybes jiems.Tikiuosi iki uzsalant dar paplaukioti, nors tas vietas kur daugiausia tiketina.Nemokamas patrimas visiems…baikit metytis kaltinimais geriau pagalvokit kuo jus galit prisideti, daigi nesupykit.

 4. danguole parašė:

  kodel kriminalistai nesulaike tu nakti besibastanciu itariamu laiku,galejo is karto ,istikrinti masinas,ekspertai nors menkiausia dalelyte galejo rasti nusikaltimo irodymams ,melo detektoriai ,kam jie naudojami ,ar tik girzadui tikrinti

 5. nuojauta. parašė:

  Man kužda nuojauta, kad galimai jį ras pavasarį, apie gegužės mėnesį (ten prasidės pavasario darbai). . Nusikaltėliai dažnai grįžta į nusikaltimo vietą – patikrinti, tik per anksti jie buvo išgąsdinti.

 6. pats parašė:

  niekur jis neišgaravo….tie patys trys iš degalinės vaizdo kameros padėjo jam dingti….garantuotai bus čia ar kerštas, ar meilės trikampis
  tik nesuprantama kodėl po savaitės ir daugiau kamerų įrašus tikrina, žmonių pagalbos atpažinti prašo…tiek laiko jau buvo praėję, ir kūną paslėpė ir mašiną išvalė…vargu ar ras jei užkasė kaikur toli toli…ar sudegino, ar paskandino

 7. pussesere parašė:

  Manau reikėtu paieškoti etg netoli Mažeikiu ten labai daug apleistu pastatu taip pat vandens telkiniu.

 8. parašė:

  Ar po tiek laiko reikia ieškoti? seniai gal jau Lietuvoj nebėra…

 9. Smilte parašė:

  O tu pasidomek koek tokiu lietuvos respublikos pilieciu ura prapuole… Norejau pasakyti ka policija dirba, o komentarai ne.

 10. to 2 kas kas parašė:

  nu nebukit tokie atsilike, ne fb reik ieskot zmogaus… o tau patiktu jei tavo sunaus fotkes visi dalintusi ?? o ka poto prasinetum kiekvieno ar galit panaikint foto nuotraukas ???? tai kad juokingai atrodo tavo domejimasis pasireikia fb ziurejimo :D yra realybe ir yra jau stogas pavaziaves … o dar gal twiterio zinutes skaitei dar ne tai ko lauki ???, ar youtubes jo kanala perziurejai ten pasekei komentarus ???

 11. smiltei parašė:

  neviduriuok. prapuolęs žmogus -Lietuvos respublikos pilteis, kurį (tipo) gina ir saugo LR įstatymai. Jis-vienas iš mūsų. galų gale jei jis būtų afrikos negras ir priedo – gėjus,mes turim teisę reikšti susirūpinimą ar abejones, kurias pagrindžiame logiškai samprotavimais. jei kam sekasi doraigyventi, tai džiaugsmas visai bendruomenei. jei kam nelaimė -tai kenčia visa bendruomenė. netik vietinė kaimo bendruomenėlė, tačiau visai žmonijai blogai,jei bent vienas jos narys suserga ar nelaiku miršta. NĖRA privačių, tik smiltei priklausančių žmonių. Visi žmonės yra Asmenys, Dievo vaikai, ir visi svarbūs (net jei jie to nežino ar nesupranta). ar aiškiai paaiškinau?

 12. Smilte parašė:

  Nekledekit! Zmogui nelaime atsitiko, o jus cia ,kaip sarlatanai to nepadare ano nepadare. Ta tikrino , to netikrino! Viska daro , visaip iesko, ir tikrai ne del jusu ar manes, tik del jo paties ir jo seimos! O stebeti galite ir pro langa ateinancia ziema!

 13. 2 kas kas parašė:

  nu kad policija gali tureti priėjimą prie facebuko,skypesir pan. (jei jie to nori ir įvertina) tai neabejoju. tačiau kam policijai trinti nuotraukas (arba netrynė,o padarė nematomas visiems), ypač kad svarbu kad daug kas pamatytų kaip atrodė kad atpažintų ieškomą žmogų? taigi kažkas buvo suinteresuotas kad nepaskaitytų komentarų po nuotraukom ar nepažiūrėtų kas ir po kokia nuotrauka like paspaudė ar nepaspaudė. beje, yra jaunuolio draugų,kuirei savo profiliuose nesidalinotuo,kad draugas ieškomas arba suregavo į ddingima itin santūriai.įdomu. juk, sakykim, aš, nedraugas ir nepažįstamas labai domiuosi kur tas žmogelis

 14. KAS KAS parašė:

  per sakas prisijunge prie to FB, dar 2012m policija issipirko teise naudoti info is FB, skypes… db pats geriausias budas nusikaltimo info pateikia FB isklotine ir ziuri ar prisipazins ar ne :DDD

 15. pamąstymas parašė:

  taip, rimtesnio detektyvo reikėtų, policininkai gal laiko neturi po feisbuka naršyti – jie pirmiau išėjo po laukus lakstyti. gal tikėjosi staigiai rasti. o reikejo iškart nuo jo įrašų, nuo telefono išklotinių pradėti. dabar jau daug laiko praėjo, gal tų kas susidorojo ir pėdos ataušo. pvz nuotraukos iš feisbuko spejo dingti su visais įrašais. jau seniau komentaruose esu rašęs, kad kaip prancūzai sako : cherche de femme – ieškokite moters. gal kažkuri klasiokė kitur studijuoti išvažiavo ir kitą susirado, gal likusi kaime kažką panašaus padarė. beje, aš neatmesčiau, kad ir savižudybė apgalvota galėjo būti: taip, kad nieks nerastų. dėl merginos arba dėl kažkokių, pvz mokslo nesėkmių (jei nuvažiavęs i iesta baliavojo ne studijavo). reiktų detektyvui ir po fakultetą vilniuj pavaikščiojus pasidomėti

 16. Aukasei parašė:

  Ištrynė tie, kurie susiiję su šiuo įvykiu. Pastabus ,,pamąstymas“ , jei jo asmeniškai nepažinojo,tik iš feisbuko sužinojo jo pomėgius, ir tikrai vieno jo draugo Facebook yra komentaras, ar Simonas metė gerti ir dar yra kai kas įdomaus. Šiuolaikinis jaunimas daug operatyviau dirba už pareigūnus ir žino kaip paslėpti įkalčius, nes norėdami atkeršyti, t,y. ,,pamokyti“ neapskaičiuoja smūgių jėgos. Beje, daug karų vyko dėl moterų.

 17. skirta ,,pamąstymas" parašė:

  Tai ,kad visur rašė, kad vaikinukas negeriantis, o čia visai priešingai ,,pamąstymas“ rašo. Tas ,,pamąstymas“ pateikia apie jį faktus (iš nuotrupų), nes ko gero gerai jį pažinojo ar pažįsta jo draugus. Mano nuomone čia labai pagelbėtų privatus detektyvas, nes jais labai dažnai dirba patyrę kriminalistai, tik yra vienas minusas, kad privatūs detektyvai negali atlikti procesinių veiksmų ir operatyvinės veiklos. Kaimiečiai dėl šventos ramybės dažnai nenori kištis, nes informacija protokolui turi būti konkreti ir aiški, o ne pletkų lygio. Iš draugų paprastai irgi maža naudos, nors jie galėtų padėti , tačiau jie dažnai tyli dėl svarių priežasčių , nes juos paprastai kas nors sieja, ko jie nenori, kad išaiškėtų. Labai daug informacijos galima šiais laikais gauti iš Facebook , tik kas ten eis ,,knistis“, o ir psichologinių žinių reikia. ,,Panaršius“ po jo draugų Facebook daug kas išlįstų.

 18. pamąstymas parašė:

  panašu, kad labai gudrūs ir/arba gerai pasirengę žudikai buvo. tai reiškia, kad daug maž „buvo už ką“ auką sekti ir ruoštis . Iš nuotrupų žinant, kad jaunuolis mėgo merginas ir jėgą- gerą fizinę formą (užrašai feisbuke, nuotrauka iš varžybų rawr, dažnai minimas žodis „sex“ – tai gali būti nepasidalinimas kažkokia mergina, paviliojimas ir sąskaitų suvedimas. dar nespajudavo i alkoholi -išgėręs ką nors gal padaręs ar pasakęs. arba kažką anksčiau pats buvo sumušęs. o kaimiečiai įžeidimų neatleidžia. jei supykino kokius bažnytkaimio bachūrs- jie negalėjo laiko pasekti. o ypač jei kas nors reklamavosi kad bus susitikimas soyboje buvo aišku kur jo palaukti ir t.t. šiap ar taip kaimiečiai, draugai turi žinoti, nes žmonės pletkais minta. neįmanoma kad jis būtų visiškai atsitiktinių žudikų auka, ypač tokiam kaime kaip seda ar renavas

 19. Aukase parašė:

  nesuprantu kodel policfija slepia kas ir kaip buvo prisijunge vaikino puslapy feisbuke ir kodel istryne jo nuotraukas?

 20. Komentatorius parašė:

  Aš tai nesuprantu ką čia veikia pasipiktinę komentatoriai. Tai jei geriau žinot kur guli jo kūnas, kodėl patys neinat ir nesurandat? Išgarsėtumėt, galėtumėt pasiskelbti visokiais ekstrasensais ir dar pinigų uždirbtumėt. Gal norit pasižiūrėti kiek šiuo metu yra dingusių be žinios žmonių? Tada galėtumėt pradėti skiesti savo išpuvusiais dantimis, kad niekas nieko nedaro. Iš esmės nieko jau nebepadarys. O mesti dideles pajėgas, kad būtų surastas kūnas, beviltiška. O jei iš kiekvienos degalinės nuotraukos pradės skelbti, kad joje yra žudikai, tada visi greit tapsime žudikais, net ir tie, kurie nuvažiuoja prie miško pasitrinti mašinoje su eiline meiluže, o po to degalinėje nuperka jai sidriuko. Belieka sulaukti kol kūnas atsiras netyčia, kažkur išplauks, arba nustatys įtariamuosius, jei tokie yra, ir bus ramu. O dabar sukelti visus ant kojų, kad būtų rastas kūnas – beviltiška ir neefektyvu. O čia kas ta Lyra ir mergos joje? Čia kokia bedarbių organizacija, kurioje skalbiamos kojinės? Ar eilinė prieglauda, kurioje dirbama už minimumą ir sotūs yra pliotkais vieni apie kitus? Jei taip, linkiu tokioms boboms susimažinti dideles šiknas ir nesirodyti žmonėse su nudribusiais papais.

 21. parašė:

  niekaip nesuprantu,ką veikia policija,kad iki šiol neranda,tegu važiuoja veltėdžiai iš vilniaus,juk jų ten galybė,neturi kas veikti,tik gėjus saugo

 22. t,,, parašė:

  sapnavau,kad jį ateiviai pagrobė

 23. KAS PASIDOMES parašė:

  o mazeikiu LYROS mergos pliotkus laido ,kad jau rastas tas vaikinas gabalais sukapotas ,ar nereiketu pasidometi policijos pareigunams is kur tos kalbos kyla – gal yra tiesos ir pakratyti tokias merguzeles

 24. Vardas (privalomas) parašė:

  Pritariu – policija dirba savo darbą, o mes irgi dirbkim savo, bet kažkodėl ta policija nesugeba be pagalbos ( ekstrasensų, sapnininkų ir pan.)? Dedu didelį tašką, viską parodys rytojus – kas buvo teisus, o kas klydo? Bus tyla po didelės audros, o dar rudenį apmiršta gamta, o sniegas užklos savo baltu patalu – pavasaris atgims ir ieškos naujos aukos. Aš turiu sūnų ir todėl skauda širdį ,žvelgiant į SIMONĄ, neduok, dieve, tokio smūgio. Tegul bus prakeikti tie, kurie atneša tokį skausmą ne tik kitiems, bet ir savo šeimoms. Nusikaltėliais (banditais, žmogžudžiais….) negimstama, jais tampama.

 25. As to Vardas parašė:

  Atpazino ir ka? Sunku padeti buvo? Taigi griebiasi bet kokio siaudo, kad tik rastu uz ko uzsikabinti. Jie susije tik tiek, kad tuo laiku buvo degalineje. Nematau cia jokio smeizto ar dar ko. Tai gal ka mate ir girdejo? Policija dirba savo darba ir asmeniskai atsiskaitineti neprivalo, kad butu patenkintas kazkieno smalsumas. Zmoniu duomenu siaip sau viesinti negalima, nes nera itariamieji, kitaip bus pazeistos ju teises i asmens privatuma. Jeigu taip viskas idomu, galit nueiti tiesiai i policija ir paklausti. Jusu vaikas dingtu, negriebtumete kas papuole, kad bent koki siulo gala rasti?

 26. Vardas (privalomas) parašė:

  Viskas aišku, kad atpažinti visos Lietuvos reikėjo, o dabar eikit velniop, ar ne? Jei eiliniai vietiniai – tai ko prie jų kibo? Atsakingi pareigūnai pareiškia, kad (citata iš ,,Lietuvos ryto“) ,,Jų tarp įtariamųjų nėra. Taip, jie yra susiję ir tiek. Tačiau ar buvo apklausti – nežinau. Dar šiandien prokurorė (Šiaulių apygardos prokurorė Algina Giniotienė. – Red.) sakė, kad jokių pokyčių tyrime nėra ir niekas nepasikeitė – jaunuoliai nebuvo sulaikyti“, – sakė M.Povilaitis.“ Taip, kad sėdi sudėję rankas, o griebia kas papuolė, nes jie prisidėję ir tiek, o kuom jie prisidėję? Aš tikrai nenorėčiau, kad man artimas būtų šitaip apšmeištas vien dėl to, kad jis tuo metu buvo degalinėje, o policija, deja, tik ir temoka tikrinti sapnus ir gaišta laiką. Ieškoti reikia nusikaltėlių, o jie atskleis šią paslaptį.

 27. As parašė:

  O kam viesinti vardus ir pavardes, jei nera itariamieji? Vietiniai vaikinukai ir tiek, patikrinti per visus galus. Jus galvojat, kad visi sedi rankas sudeje ir mums ataskaitas privalo duoti? Matote, kad puse Lietuvos sukilo ir jokiu rezultatu, juk ne zvejot atvaziavo. Baisu, kad tokiame miestely tokia nelaime. Gaila jauno zmogaus. Tikiuosi, kad suras, kas uz tai atsakingas.

 28. nusišnekėjau, ar ne? parašė:

  Žinot, kas pikčiausia, kad kai apvogė Mažeikiuose juvelyrinę – tai įtariamųjų amžius nurodytas ir vardo bei pavardės inicialai paviešinti, o Simono atveju, tų iš degalinės niekas nepaviešinta, nei amžius, nei inicialai. Gerbiamieji, juk yra didelis skirtumas tarp žmogaus ir aukso gabalo, jei viešinat tai iki galo viešinkit! O gal tie jaunuoliai čia ne prie ko? Ką slepiat? Matot ( tame tarpe ir policija) visi bejėgiai prieš įsišaknijusį blogį, nes nusikaltėliams uždegta žalia šviesa. Kas palengvins tėvų skausmą, jei ieškot ir nerandat? Kiekvienas veiksmas turi turėti taktiką ir strategiją. Policijai nereikėjo skubėti paviešinti degalinės vaizdo įrašo, o sužinoti jų asmenybes buvo galima ir kitokiu būdu.Kas juos atpažino? – ne kauniečiai, ne vilniečiai, o tik patys sediškiai – va nuo to ir reikėjo pradėti. Juos reikėjo stebėti, sekti, klausytis jų pokalbių, pasiklausinėti vietinių apie jų veiklą…..nusišnekėjau, ar ne? Bet kokiu atveju – baisu ir tai vyksta technologijų amžiuje, kai sugebama ,, įsilaužti“ į duomenų bazes, nuskanuoti , o nenustatom telefono buvimo vietos. Mafija Italijoj – mafija pas mus.

 29. amerikons parašė:

  Mačiau FB kazkokia -iene uzsikelus ant sienos uzrads, kad rado sukapota upeje ir pan. Truksta zodziu, kaip bjauriai elgiasi. Jokios uzuojautos, tik noras papliatkavot. Liezuviai kad nuputu uz pliatkinima.Cia didziausia nelaime tevams, o kazkokia boba dar gandus platina savo profilyje. Nu baisu baisu baisu…

 30. Gintarė parašė:

  Baisu šiais laikas išeiti kurnors – arba bagažinėje sudegins, arba įsitemps į mašiną, nužudys ir nuveš kūną šimtus kilometrų nuo namų ir užkas, arba mįslingomis aplinkybėmis kūnas atsiras upėje. Graudu, kad žmonės tiek sužverėję. jei Simonas nužudytas, tai kūnas galėtų būti užkastas net ne Telšių apskrityje siekiant apsunkinti tyrimą (kaip Sandros iš Varėnos atveju). Arba kūnas galėtų būti įmestas į upę ir ne pačią artimiausią. Bet žiema ant nosies, reikia iškoti dabar, nes paskui dėl sniego pasunkės paieškos. Nors Simono nepažįstu, plyšta iš skausmo širdis, kad jaunas, padorus, perspektyvus žmogus gali mirti anksčiau laiko dėl kažkokių nevispročių psichopatų. Vis dar tikiuosi, kad Simonas atsiras gyvas, nors sunku surasti logišką paaiškinimą kodėl ir kur jis galėtų būti.

 31. nežinomybė parašė:

  baisiau už viską. nežinia graužia kaip vėžys.vilties žiburį užgesina gal koks netikęs komentaras. Tėvams geriau sužinoti teisybę.apsidžiaugti,..ar…..palaidoti,bet ne n metų laukti.

 32. kur rezultatai? parašė:

  Norim rezultato, o ne gandų!

 33. .... parašė:

  Girdėjau ir aš apie tai kad kažką rado, tik neaišku ar tai Jis, manau greitu metu sužinosime. Stiprybės artimiesiems.

 34. Aukase parašė:

  na,nesuprantu,kaip sitaip negalima rasti nei gyvo,nei mirusio…Dieve padek,pagailek Simono tevuku…

 35. Labai parašė:

  Labai įdomu kas paleido gandus, kad Simoną rado upėje ir dar sukapotą… Kam jau kaimas! Skleidžia čia visuomenei nesąmones…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto