Sutartis su „Saurida“ – su korupcijos apraiškomis?

Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Mažeikių vartotojų asociacija įžvelgia, kad Savivaldybės sudaryta nuomos sutartis su „Saurida“ yra ydinga ir gali turėti korupcinių bei finansinių nusikaltimų požymių.
Mažeikiškiai Seimo Antikorupcijos komisijos prašo, pažabojant ciniškus sutartinius santykius,  kreiptis į Generalinę prokuratūrą, kad būtų išsiaiškinta, ar nepažeistas viešasis interesas ir ar teisėti Savivaldybės veiksmai – už mažareikšmę kainą nuomoti turtą milijonines pajamas gaunančiai įmonei.

Plačiau apie tai skaitykite šeštadienio laikraštyje.

14 Atsakymų į “Sutartis su „Saurida“ – su korupcijos apraiškomis?”

 1. Nagio parašė:

  Būtinai reikia STT !!!

 2. o parašė:

  Tai mažeikiečiams senai akivaizdu! Įdomu,kaip sprendžiamas šis jau senai laukiamas,klausimas? Kada bus gražintos permokos gyventojams?! Laukiame!

 3. Algis parašė:

  subponai(runkeliai,bomzai,tinginiai,ubagai ir kt.saziningieji),korupcija yra „laisvos“ rinkos variklis,nebutu korupcijos,nebutu „laisvos“ rinkos,kitaip sakan nebutu „abonimentininku“,“vor v zakone““elitiniu patriotu“o,kad dujos brangiausios Lietuvoje,tai gerai,kaip kitaip jaustumem,kad gyvename NAFTININKU MIESTE

 4. Nijole parašė:

  Milijonines pajamas gaunančios įmonės privalo nuomotis turtą už milijonus , o Savivaldybė privalo milijonines pajamas gaunančioms įmonėms nuomoti turtą tik už milijonus . Be to , milijonines pajamas gaunančių įmonių savininkams turi būti parduodamos prekės už didesnę kainą . Siūlyčiau dabartines kainas , kurios nurodytos litais , po euro įvedimo palikti jas , tik tai bus prekės kaina jau eurais , kurią turi mokėti milijonines pajamas gaunančių įmonių savininkai . Kad nenukentėtų partiniai milijonieriai , reikia iš valstybės biudžeto įkurti parduotuves , kuriose veltui prekes galėtų imti partiniai milijonieriai . Jie gi taip rūpinasi , kad mums būtų gera gyventi ,tad susimeskime ir mes jų geresniam gyvenimui , o tai jiems iš blogo gyvenimo tenka v…. net iš pensininkų, o kai tenka grąžinti tai , ką buvo p….. , vadina tai kompensacija , nors turėtų vadinti- p….. turto grąžinimas.

 5. Katalikas parašė:

  Manau kad po komentatoriaus pseudonimu“Nijolė“ yra pasislėpusi visiems žinoma „Sauridos“ vado puseserė.

 6. Nijole parašė:

  Nesuprantu , kur Mažeikių vartotojų asociacija įžvelgia, kad Savivaldybės sudaryta nuomos sutartis su „Saurida“ yra ydinga ir gali turėti korupcinių bei finansinių nusikaltimų požymių?Sutartis su UAB „Intergas“ ir UAB „Mažeikių šilumos tinklais“ yra ydinga ir gali turėti korupcinių bei finansinių nusikaltimų požymių, bet ne UAB „Sauridos“ su Mažeikių savivaldybe sudaryta nuomos sutartis.Sudarat sutartį su UAB „Intergas“ nebuvo pasiektas susitarimas , kad gamtinės dujos būtų tiekiamos ir Mažeikių miesto gyventojams , todėl UAB „Saurida“ yra vienintelė techniškai galima SND tiekėja Mažeikių mieste ir tik UAB „Sauridai“ galima išsinuomuoti iš Mažeikių rajono savivaldybės 3 rezervuarus bei vamzdyną.Pakėlus nuomos kainą ją turės padengti dujų vartotojai.Mažeikiškiai galimai V.Džiugelio ir K.Bartkevičiaus dėka per metus turi sumokėti UAB „Intergas“ 2,62 mln. Lt. už galimybę turėti (ne vartoti) gamtines dujas , kai tuo tarpu UAB „Saurida“ , nors ir brangiai , bet tiekia dujas , kurias mažeikiškiai gali vartoti.Nėra konkurencijos , todėl brangios dujos mažeikiškiams ir pigi valstybės turto nuoma UAB „Sauridai“ . Didžiausi , mano nuomone ,viso to kaltininkai -tai V.Džiugelis su K.Bartkevičiumi .

 7. t0 parašė:

  no ir bukas esi kaip autobusas

 8. to zemaitis parašė:

  Tamsta kažką norėjot pasakyti,bet niekas Jūsų, dėl aibės rašybos klaidų ir rašliavos be skyrybos ženklų, negali suprasti. Nejaugi Tamstos niekas mokykloje nemokė rašto?

 9. to EV parašė:

  Kiek žinau įstatymai neveikia atbuline data. Vadinasi 13 litų reikia mokėti nuo tos dienos kai tai nustatė komisija, o nemokėjusiems yra skola ir ji bus išieškoma….

 10. zemaitis parašė:

  cia viskas aisku savibleda ir saurida maklius daro ant musu kailio tad zmones bus rikimai tad ar verta eiti balsuoti nuo to niekas nesikeis nes korupcija 100procentu

 11. Čiusas parašė:

  Jeigu savivaldybė Sauridai nebūtu išnuomojusi, tai nuo Ąžuolo iki Pavenčių g. gyventojai neturėtu dujų, nes tame gale nėra veikiančiu talpyklų iš kurių galėtu tiekti dujas.

 12. to E.V. parašė:

  O KODEL TAMSTA VADINI MANE NESAZININGU? As nemokejau Sauridos ponulio sugalvoto mokescio, nes jis padidino ta mokesti NETEISETAI. Jeigu esi versis, tai mokek visiems, kas paprasys, ar neprasys. Reikia savo galva galvoti, o ne tik kepure ant jos nesioti.

 13. jone parašė:

  ar kada nors Mazeikiu savivaldybe priims teisetus sprendimus? Juk tikriausia ir savivaldybes klkerkams ikrenta i kisene nemazi pinigeliai

 14. E.V. parašė:

  Komentaras gal ne visai „į temą“, tačiau vistiek apie „Sauridą“. Kiek žinau iš spaudos, vienapusiškai „Sauridos“ pakeltas abonementinis mokestis gyventojams, buvo pakeltas neteisėtai. Tai pripažino teismas. Dabar jis yra sumažintas. nuo 18 iki 13 litų. Išeina, kad drausmingi ir sąžiningi gyventojai visus metus mokėjo tą mokestį, kurio mokėti nereikėjo. Kas dešimtas abonentas to mokesčio nemokėjo visai ir nesiruošia sumokėti skolos. Reiškia, kad sąžiningas žmogus buvo neteisus ir jo permokėta suma,nors ir pripažinta teismu,jam nebus grąžinta, o nesąžiningai pasielgęs ir nemokėjęs yra teisus ir iš jo skola nebus išreikalauta. Keisti stebuklai mūsų Lietuvėlėj.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto