Sužibusią miesto Kalėdų eglę pasveikino fejerverkų šokis

Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

[nggallery id=582 template=caption]Penktadienio vakare įprastoje vietoje – Šv. Pranciškaus aikštėje nušvito pagrindinė miesto Kalėdų eglė, o jos įžiebimą lydėjo netradicinių fejerverkų „Šokis danguje“.

Eglučių daugiau

Prie iš Akmenės rajono atvežtos dvylikos metrų eglės šiemet spindi ir dar penkios mažos jos sesės, kurias šventiškai padabino Kultūros centras, Moksleivių techninės kūrybos centras, Dailės mokykla bei rajono moterų klubai „Liberta“ ir LIONS.
Mažeikiškiai šventės metu pakviesti atversti didžiulę Kalėdinę knygą, iš kurios atgijo daugybė Kalėdų senelių ir juos lydinčių elfų.
Kaip visada miestelėnai išgirdo sveikinimo kalbas, o rajono Savivaldybės meras Antanas Tenys, perduodamas simbolinį miesto raktą pagrindiniam Kalėdų seneliui, suteikė jam teisę tvarkytis mieste iki Trijų Karalių.

Linksmino vietos atlikėjai

Šios šventės metu duodamas startas ir jau šeštus metus mūsų rajone vykstančiai gerumo akcijai „Sušildykim sielas“, kurios metu vyks daugybė neįgaliesiems, senjorams, kitiems sunkiai gyvenantiems žmonėms bei visiems rajono gyventojams skirtų renginių.
Susirinkusiųjų pamatyti nušvintančią miesto žaliaskarę nuotaiką kėlė Antano Dargio studijos dainininkai Rugilė ir Žygimantas bei mažeikiškis dainų kūrėjas ir atlikėjas Romas Dambrauskas.
Spalvingų fejerverkų šokį mažeikiškiams šiemet dovanojo fejerverkų parduotuvė „Švenčių šalis“.
Nuo ateinančio pirmadienio rytais prie Kultūros centro esančioje giraitėje vyks Kalėdų rytmečiai – čia mažųjų mažeikiškių lauks smagios programėlės, Kalėdų senelis ir miško gyventojai.

11 Atsakymų į “Sužibusią miesto Kalėdų eglę pasveikino fejerverkų šokis”

 1. Patenkintas mažeikiškis parašė:

  Bet tai gerai sugalvota pakviesti daininką R.Dambrauską. Jo organizuojamas „Naujametinis Reviu“, Nauji Metai ir miesto Eglė — Mažeikiuose labai gražiai susiję :) Šaunuoliai organizatoriai. Eglės įžiebimo šventė patiko!! Na ir linkiu, kad ateinančiais metais eglučių „Giraitė“ būtų nepalyginamai didesnė! Tai gali tapti puikia miesto tradicija, kai Mažeikių įmonės, organizacijos greta centrinės pagrindinės miesto eglės puošia savo mažesnes eglutes.. Dar sykį ačiū organizatoriams!

 2. petrai petrai parašė:

  kad jis toks ir yra, – mužikas – , tikrai nepriklauso pasaulio muzikos elitui, ka ten pasaulio – Lietuvos muzikos elitui nepriklauso, ar galit isivaizduoti kad jis surinktu tokias sales kaip butkute, sel,

 3. Jonei parašė:

  (ne) gerbiamoji ponia, buvo rašyta, kad visam Kalėdų laikotarpiui iš Savivaldybės buvo skirta 50, tūkst. litukų. Į tą sumą įeina visa miesto puošyba: jei pastebėjot, Naftininkų, Laisvės gatvėse nauji papuošimai, o kur dar užmokestis už transportą, darbus? Ir eglės puošimas ir nupuošimas kainuoja.Tos girliandos pirktos gal prieš penkiolika metų — jas taip pat reikėjo atnaujinti, sutvarkyti, o nupirkti naujas gal būtų kainavę tiek pat, kiek viskam buvo skirta. Ir nieko čia nereikia gėdinti – reikia tik džiaugtis, kad šiais laikais turime puikią eglę. Gėda Orlenui, kad būdami mūsų miesto dalimi, atsuko savo darbuotojų gyvenamajai vietai nugarą.
  O petru – norėjot, kad Dambrauskas išeitų su sceniniu blizgančiu švarkeliu? Ne vasara juk. Ir nes su kirzavais ar mėšlinais guminiais batais buvo. Man blizgantis Cicinas atrodo kaip kaimo mužikas.
  Ir išvis – jei nori prie ko nors prisikabinti, tai ir stulpą galima sukritikuoti.Siūlyčiau Savivaldybei pasiūlyti miestelėnams surinkti pinigėlių eglei girliandoms nupirkti. Kažin, ar ponia Jonė prisidėtų?

 4. nuostabu parašė:

  Fejeverkai nuostabūs, šventė nuostabi , neištęsta

 5. Petras, šventės dalyvis parašė:

  Mane nustebino dainininko Romo Dambrausko nepagarba žiūrovams. išėjo į sceną apsirėdęs kaip paskutinis kaimo mužikas. Jeigu jauti panieką žmonėms, tai kam tada iš viso eini dainuoti.

 6. Jonė parašė:

  Viskas buvo gražu, šventė neilga, bet taip ir turi būti. Bet nematau kur tas savivaldybės finansavimas, jei eglutės papuošimai tie patys kaip ir prieš 10 metų? Jei net lempučių normalių negali nupirkti tokiai gražiai miško eglei, tai gėda.

 7. mažeikietis parašė:

  Vakar buvo tikra Šv.KALĖDŲ pradių pradžia Mažeikių Šv.Pranciškaus aikštėje.Eglė tikrai įspūdinga vien jau savo skarotomis šakomis,o vakare įžiebus įliuminacijas tapo elegantiškai puošni.O kokio gražumo buvo fejerverkas,kurį sukūrė vietiniai pirotechnikai.Šaunuoliai mažeikiečiai,kurie prisidėjo prie šventinės nuotaikos sukūrimo.Manau,kad nuo šiol Mažeikiuose plastikinės(BUTAFORINĖS) eglės daugiau niekada nebus,kurią savo nuožiūra dovanodavo Orlen Lietuva.Nežinau,kaip jums,bet man gėda už tokią įmonę besinaudojančia miesto infrastruktūra ir visiškai nebesirūpinančia miestiečių gerbuviu.

 8. Mažeikių rajono gyventoja parašė:

  Puiku! Natūralu! Šventiška!
  Ačiū organizatoriams.

 9. mažeikietė parašė:

  Labai graži eglė, o svarbiausia pagaliau tikra, Ačiū šventės rengėjams už puikią programą,

 10. xxxx parašė:

  Na egles papuosimai nekazka, padrika viskas. Galejo nuo anu metu karkaso papuosimus uzdet, butu buve grazu

 11. Ačiū parašė:

  Kultūros centrui: puikiai surengtas Kalėdų eglės įžiebimo vakaras. Nereikėjo nė ilgų kalbų klausytis, nė šalti – viskas vyko ir sklandžiai, ir greitai. Eglės puošmenos, nors ir matytos, bet mielos širdžiai – jos savos, o eglė graži, gyva. Fejerverkai nuostabūs. Žodžiu, buvo tikra šventė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto