Šv. Pranciškaus Asyžiečio bažnyčioje – spektaklio premjera

Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Minint Gedulo ir vilties dieną Savivaldybės kultūros centro Juozo Vaičkaus „Skrajojantis“ mėgėjų teatras mažeikiškiams padovanojo Karolio Voitylos sukurtą dramą  bibliniais motyvais „Jobas“. Premjera įvyko  neįprastoje aplinkoje – Šv. Pranciškaus Asyžiečio bažnyčioje.
Tai ketvirtasis šios teatro trupės sukurtas spektaklis.

Žiūrovai sutiko palankiai

Sprendžiant iš žiūrovų reakcijos spektakliui pasibaigus – premjera pavyko. Teatro režisierei Airidai Lementauskienei bei jos aktoriams talkino Savivaldybės kultūros centro mišraus choro „Draugystė“, vadovaujamo Ričardo Grušo, dainininkų grupė. Ji atliko pagal vadovo sukurtą muziką spektakliui pritaikytas psalmes.
Pagrindinį Jobo vaidmenį atliko Kultūros centro režisierius Paulius Mylė, Jobo žmonos vaidmenį kūrė Marija Katilienė, pranašo Elijaus vaidmuo atiteko Raimundui Radavičiui. Įspūdingus vaidmenis sukūrė Vidmantas Erkickis, Arūnas Baltutis ir Juozapas Kukštas, spektaklio metu virtę trimis Jobo draugais Elifazu, Bildadu ir Cofariu.
Scenoje pasirodė dvidešimt keturi žmonės – dvylika aktorių mėgėjų bei dvylika choristų.
„Mes visą laiką juokavome, kad šie skaičiai simboliški ir primena dvylika apaštalų – juk tai taip pat susiję su Šventuoju Raštu“, – kalbėjo A. Lementauskienė.

Plačiau apie šį spektaklį skaitykite „Santarvės“ laikraštyje.

5 Atsakymai į “Šv. Pranciškaus Asyžiečio bažnyčioje – spektaklio premjera”

 1. Vardas (privalomas) parašė:

  Ar bus pakartojimas, nes nebuvo galimybių pamatyti.

 2. apas parašė:

  Būčiau ir aš pažiūrėjęs,bet nežinojau kada ir kur tai įvyks,nors ir esu ateistas.

 3. buvusioji parašė:

  Sveikinu visus prisilietusius prie šio spektaklio. Režisierei Airidai Lementauskienei linkiu sėkmės- šaunuolė. Gerai kad yra toks žmogus kultūros centre. Aktoriams gerų vaidmenų, jūs esate tobuli visi ir neišsiskraidykit, o tęskite skrajones ir aukite. Žaviuosi Pauliaus Mylės ir Raimundo Radavičiaus sukurtais vaidmenimis.

 4. Daiva parašė:

  Labai geras spektaklis.Nuostabu, kad kuriate.Šaunuoliai visi.Malonu vaidinant išvysti buvusius kolegas ar šiaip pažįstamus žmonės,kurie turi tikslą ir kūrybiškumą savyje.Sėkmės visiems!

 5. Andrius parašė:

  Iš tiesų – geras spektaklis. Tokį ne gėda parodyti ir kitiems. Režisierė ir šio teatro aktoriai peraugo patys save. Ačiū už šį jaudinantį teatro pastatymą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto