„Svaja“ paminėjo dešimties metų kūrybos jubiliejų

„Svajos“ vokalistės atlieka skambią dainą.

 „Aš negaliu sustot dainuot“ – Nevarėnų kultūros centro moterų vokaliniam ansambliui „Svaja“ tai yra ne tik žodžiai iš dainos. Tai moterų gyvenimo būdas. Per gyvenimą su daina nevarėniškių kolektyvas žengia jau daugiau kaip dešimt metų.

Minėdamas veiklos dešimtmetį ansamblis „Svaja“ lapkričio 12-ąją Nevarėnų kultūros centre surengė vokalinių ansamblių šventę.

„Svaja“ – į šitą žodį telpa džiaugsmai ir nelaimės, ašaros ir juokas. Į šitą žodį telpa gražiausia daina, gražiausi lietuviški žodžiai. Į šitą žodį telpa bendrystė“, – taip kūrybos jubiliejų švenčiantį ansamblį pristatė renginio vedėja Agnė Miliauskienė.

Ansamblio vokalistes einant į sceną lydėjo kiekvienos pasisakymai apie jų muzikinį kelią. Dainininkių santykis su muzika – skirtingas, tačiau visos jos į kolektyvą buriasi dėl meilės muzikai ir dainai.

„Svajos“ dainininkės, grojant gyvai muzikai, šventinį koncertą pradėjo skambiomis dainomis iš savo repertuaro.

T. Katkus sveikina M. Miliauską.

Renginyje taip pat pasirodė Tryškių kultūros centro moterų vokalinis ansamblis „Mondriuosės“ (vad. Lilijana Petraitytė), Žemaičių Kalvarijos kultūros centro Alsėdžių vokalinis kvartetas (vad. Linas Senkus), Pagėgių savivaldybės Natkiškių kultūros namų vokalinis kvartetas „Vaivorykštė“ (vad. Valdas Armonas) ir Jurbarko krašto kultūros centro vokalinis ansamblis „Vėtrungė“ (vad. Kristina Martinaitytė-Glinskienė).

„Svajai“ negailėta sveikinimų ir gražių linkėjimų.

„Pas mus būna visko, kaip ir šeimoje: apsipykstame, nepasidalijame partijomis… Kaip dažnai moteriškuose kolektyvuose nutinka – dėl rūbų išsiskiria nuomonės, bet galiausiai visada prieiname prie bendros nuomonės. Ačiū Jums už tą bendrystę“, – kolektyvo narėms dėkojo vadovas Martynas Miliauskas.

Ansamblio pasveikinti atvyko Telšių rajono savivaldybės administracijos direktorius Tomas Katkus. Kolektyvo vadovui M. Miliauskui jis perdavė rajono mero padėkos raštą už ilgametį ėjimą muzikos ir dainų keliu, už iniciatyvumą, kūrybiškumą ir didžiulę meilę savo darbui. „Svajos“ vokalistėms Stanislavai Kudulienei, Daivai Kriščiūnienei, Aldonai Šmukštienei, Laimai Šakienei, Ilonai Bagdonienei, Audronei Sabutienei, Irenai Ivanauskienei, Reginai Valatkienei ir Reginai Lukošienei Savivaldybės administracijos direktorius įteikė savo padėkos raštus. Dėkota už dešimt metų kuriamą ypatingą ansamblio veiklą, kupiną bendruomeniškumo jausmo ir meilės savo pomėgiui.

Šventinio koncerto žiūrovai.

Ansamblį taip pat sveikino Nevarėnų seniūnas Darius Martinkus, Europos Parlamento nario Bronio Ropės padėjėja Daiva Puplauskienė, Seimo nario Valentino Bukausko patarėja Eglė Lubienė, Nevarėnų kultūros centro kolektyvų atstovai, miestelio bendruomenės nariai ir dainininkių artimieji. Linkėta daug koncertų, gražių ir prasmingų dainų ir ilgų gyvavimo metų.

Nevarėnų kultūros centro direktorius Albinas Šmukšta, dėkodamas kolektyvo vokalistėms, prisiminė buvusias ansamblio nares. Direktorius padėkos raštus įteikė Eugenijai Jurkienei, Janinai Peštenienei, Vitai Ylakienei, Ramutei Janušienei, kolektyvui padedančiai Danutei Ramančauskytei.

Šventę vainikavo atlikėjo Kęstučio Jablonskio pasirodymas.
Monika GIRDVAINĖ

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto