Svarbiausia – noras dirbti ir tobulėti

Nerijus Gudaitis (dešinėje) džiaugiasi mūsų mieste išugdyto futbolininko
Gvido Gineičio pasiekimais. Nuotr. iš asmeninio archyvo

Mažeikių futbolo trenerių pastangos, jų auklėtinių pasiryžimas duoda vaisių – jaunieji futbolininkai kviečiami į šalies rinktines ir sėkmingai atstovauja Lietuvai.
Treneriai įsitikinę: sportinę sėkmę lemia noras turėti tikslą ir daug dirbti.

Lietuvos 19-mečiai futbolininkai svečiavosi Armėnijoje, kur draugiškose rungtynėse du kartus susikovė su šios šalies bendraamžių rinktine ir abu kartus šventė pergalę rezultatais 4:0 ir 2:0.
Šalies rinktinei atstovavo telšiškis, mūsų miesto „FK Atmosferos“ ekipai atstovaujantis Domantas Šluta ir mūsų mieste išugdytas, dabar Italijos „SPAL“ klubui priklausantis Gvidas Gineitis.
U19 šalies futbolo rinktinė dabar ruošiasi spalio pradžioje Slovėnijoje vyksiančiam atrankos turnyrui į 2022 metų Europos U19 čempionatą. Šiame turnyre jų varžovais bus italai, slovėnai ir islandai.
Klubo „FK Atmosfera“ projektų vystymo vadovas Nerijus Gudaitis „Santarvei“ sakė: „Dar prieš klubo įkūrimą deklaravome, kad mūsų tikslas – sudaryti galimybes jauniesiems klubo nariams siekti futbolo aukštumų. Matome rezultatus: mažeikiškiai kviečiami į jaunimo rinktines. Vienas iš tokių pavyzdžių yra Gvidas. Visada deklaravau – nesvarbu, kokio didumo mieste tu gyveni, jeigu negaili jėgų treniruotėse, turi tikslą, gyveni futbolu, tave pastebės ir gali pasiekti tai, ko nori.“

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto