Svarsčio kilnotojo „repeticija“ Lenkijoje buvo sėkminga

Rimantas Inta (viduryje) turnyre Lenkijoje pasidabino dviem medaliais. Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Ruošdamasis pasirodymui šeštadienį mūsų rajone vyksiančiame šalies svarsčių kilnojimo čempionate, pikeliškis iš turnyro Lenkijoje grįžo su medaliais.

Varžybas „paskanino“ reginiu

Lenkijos mieste Olštyne vyko šio miesto atviras svarsčių kilnojimo čempionatas, kur tarp 50 dalyvių iš trijų Lenkijos klubų varžėsi ir keturi lietuviai. Tiek ilgojo ciklo, tiek dvikovės rungtyse varžėsi ir pikeliškis – šiuo metu Kaune studijuojantis Rimantas Inta.
„Norėjosi pažiūrėti, kaip tokios varžybos organizuojamos kaimyninėje šalyje. Galiu pasakyti, kad jos nustebino – nors čempionatas vyko mokyklos sporto salėje, kuri, tiesa, gerokai didesnė už mūsų mokyklų sporto sales, palaikyti sportininkų susirinko gausus būrys sirgalių. Vien svarsčių kilnojimu neapsiribota, pirmenybių rengėjai surengė tikrą renginį, kad nebūtų nuobodu nei žiūrovams, nei dalyviams – varžyboms įpusėjus buvo parodytas kovų menų spektaklis“, – su „Santarve“ įspūdžiais  dalijosi sportininkas.
Olštyne gyvuoja senos svarsčių kilnojimo tradicijos, pirmenybės vyksta ne pirmą kartą ir tai tampa įspūdingu reginiu miestiečiams.

Dvikovėje – nugalėtojo titulas

Rimantas startavo svorio kategorijoje iki 78 kilogramų, kur ilgo ciklo rungtyje pasiekė asmeninį rekordą – surinko septyniasdešimt taškų, tačiau užėmė tik antrąją vietą. Užtat dvikovėje iš Pikelių kilęs sportininkas tapo nugalėtoju.

Plačiau skaitykite laikraštyje.

One Reply to “Svarsčio kilnotojo „repeticija“ Lenkijoje buvo sėkminga”

  1. parašė:

    Kodėl straipsnyje rašomas židikiškis, jei jis yra TIKRAS PIKELIŠKIS, čia gimęs, augęs ir dabar iš Kauno grįžta į Pikelius pas tėvus, o Židikuose mokėsi 2 metus, bet čia gavo svarsčių kilnojimo pradmenis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto