Svarsčių kilnojimo čempionate – židikiškių triumfas

Pirmenybių metu sportininkai vienu metu varžėsi ant šešių pakylų. Nuotraukos iš komandos archyvo

Židikuose vykusiame svarsčių kilnojimo čempionate jungtinė Židikų ir Jonavos komanda triumfavo jaunių, jaunimo ir suaugusiųjų komandinėje įskaitoje.
Visi turnyre dalyvavę židikiškiai tapo prizininkais.

Iškovojo medalius

Ketvirtasis Lietuvos svarsčių kilnojimo ilgo ciklo čempionatas savaitgalį vyko Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazijos sporto salėje. Čia jaunučių (iki 16 metų), jaunių (iki 18 metų), jaunimo (iki 22 metų), suaugusiųjų ir senjorų amžių grupėse dėl medalių varžėsi 65 sportininkai.
Čempionatui pasiruošė ir devyni šio miestelio atstovai, kuriuos varžyboms parengė kūno kultūros mokytojas Andrius Šakinskas. Visi jie tapo varžybų nugalėtojais ar prizininkais.
Net tris čempionų vardus Židikų sportininkai iškovojo jaunimo grupėje – savo svorio kategorijose  nugalėtojais tapo Rimantas Inta, Vytautas Kekys ir Irmantas Bunkus. Pastarieji du sportininkai dar pagerino šalies jaunimo rekordus.
Po itin atkaklios kovos toje pat amžiaus grupėje Vytautui vienu pakėlimu nusileido Tautvilas Liegis ir tapo vicečempionu.
Jaunučių grupėje trečiąją vietą iškovojo Edvinas Semionovas, antrąją – Mantas Ramonas. Jaunių grupėje šalies pirmenybių nugalėtojo vardą iškovojo Vilius Gerika, antrąsias vietas užėmė Martynas Kaminskas ir M. Ramonas, trečiąsias – Vaidas Lukošius ir E. Semionovas.
Suaugusiųjų grupėje svorio kategorijoje iki 68 kilogramų nugalėtojo vardą pelnė aštuoniolikmetis I. Bunkus.

Plačiau skaitykite laikraštyje.

Židikų komanda su savo mokytoju Andriumi Šakinsku rezultatais liko patenkinta – visi sportininkai tapo prizininkais. Nuotraukos iš komandos archyvo