Sveikiname „Skaitytojo naujienos“ vasario nugalėtojus

Židikiškiai moksleiviai kartu su bendraamžiais iš Lenkijos ir Latvijos, Seime pristatė savo dailės darbus. Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Portalo santarvė.lt skaitytojai seka rubriką „Skaitytojo naujiena“. Kaip ir žadėjome, kas mėnesį geriausios, įdomiausios, aktualiausios informacijos autorių apdovanosime.
Vasario mėnesio nugalėtojos: už tekstinę informaciją – Rūta Simutienė, už fotoinformaciją – Margarita Jasinskienė.

Dovanos – dviem pedagogėms

Židikų Marijos Pečkauskaitės vidurinės mokyklos lietuvių kalbos mokytoja Rūta Simutienė operatyviai atsiuntė informaciją apie Seime pristatytus jaunųjų židikiškių darbus.
Įspūdžių „Santarvės“ redakcija sulaukė iškart po kelionės – vidurnaktį. Ir jau ryte apie tai galėjo skaityti visi mažeikiškiai (Seime pristatyti židikiškių darbai).
Už operatyvumą pedagogei R. Simutienei dovanojame 3 mėnesių „Santarvės“ prenumeratą.
Tokios pat dovanos sulauks ir lopšelio-darželio „Eglutė“ direktoriaus pavaduotoja Margarita Jasinskienė – už siunčiamas įdomias nuotraukas, užfiksuojančias kasdienos gyvenimą.

Portalą kurkime kartu!

Santarvė.lt kviečia neužsimerkti: pamačius problemą, įamžinti tai, kas sudomino, nustebino ar pradžiugino, siųsti informaciją, naujienas, straipsnius, aprašymus… Arba apie kokį įvykį tiesiog informuoti „Santarvės“ žurnalistus, o jie imsis savo darbo.
Kad atsispindėtų tikresnis Mažeikių rajono vaizdas, naujienų portalo santarvė.lt viršuje tereikia paspausti vieną žalią mygtuką Atsiųsti naujieną. Lengviau nebūna – Jūsų laukia paruošta forma informacijai ir iliustracijoms pateikti.
Visus skaitytojų atsiųstus straipsnius galite rasti portale santarvė.lt paspaudę žymę „Skaitytojo naujiena“.

One Reply to “Sveikiname „Skaitytojo naujienos“ vasario nugalėtojus”

  1. Astutė parašė:

    Tokie mokytojai kaip lietuvių kalbos mokytoja Rūta Simutienė tikrai verti pagarbos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto