Sveikų ir gyvybingų plaukų paslaptis – pagrindinių taisyklių laikymasis

Norite turėti sveikus ir blizgančius plaukus? Teisingai juos prižiūrėkite, būkite atidūs pasirinkdami priemones ir tinkamai maitinkitės. Nuotr. iš freepik.com

Gražūs ir sveiki plaukai – kiekvienos moters svajonė. Tačiau klaidingi įsitikinimai, neišmoktos svarbiausios taisyklės ir pasitikėjimas socialiniuose tinkluose reklamuojamais „stebuklingais“ produktais šią svajonę gali vis atitolinti.

});

Kompetentingi specialistai sako, kad, norint turėti išpuoselėtus plaukus, jiems nereikia daug dėmesio. Svarbiausia – teisinga jų priežiūra.
Pateikiame kelis patarimus, skirtus teisingų kasdienės plaukų priežiūros įpročių formavimui.

Reklama užkuria užburtą ratą

Televizijoje ir socialiniuose tinkluose gausu profesionaliai paruoštų reklamų. Jose – nuostabių šukuosenų merginos pristato neeilines priemones, atgaivinančias pažeistus plaukus, atkuriančias spalvas, drėgmę, glotnumą ir panaikinančias visas silpnų plaukų problemas.

Deja, dažniausiai, nusipirkus šias priemones, ryškaus efekto nematome. Problema ta, kad, neįsigilinus į individualią plaukų struktūrą ir nepakeitus pagrindinių plaukų priežiūros taisyklių, ryškaus efekto...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto