Sveikuoliški pyragai – smagus iššūkis

Nuotr. iš „Bitutės“ archyvo

Trečiadienį „Bitutėje“ vyko sveikuoliškų keksiukų degustacija. O prieš degustaciją – intensyvi jų gamyba – ir lopšelyje-darželyje, ir ugdytinių namuose.

Šios smagios šventės organizatorės: mokytojos Vilija Šulcienė ir Vaidutė Jocienė, sveiko maitinimo organizatorė Zifrina Rupeikienė, vyriausioji virėja Audronė Sarakauskienė – nutarė sujungti dvi progas: lapkričio 6-ąją minimą Pyragų dieną ir lapkričio 8-ąją – Pasaulinę sveikos mitybos dieną.

Be to, tokia švente norėta parodyti, koks kokybiškas, stiprus ryšys gali sujungti vaiką, jo šeimą ir darželį, kai dirbama kartu.

Pasiruošimas sveikuoliškų pyragų šventei buvo draugiškas ir nuotaikingas, o jų degustacija patiko visiems.

Nuotr. iš „Bitutės“ archyvo

Štai kaip dvigubą – sveikuoliškų keksiukų – šventę apibūdino mokytoja Vilija Šulcienė:

„Tokio aktyvumo ir šeimų, visos bendruomenės įsitraukimo seniai nebuvo. Telefonas kaito! O jau skonių, spalvų, kvapų ir ingredientų įvairovė… Dėkojame visoms kolegėms už nuotraukose įamžintas ir su visais pasidalytas akimirkas, už šeimų paskatinimą dalyvauti, už bendrystę. Ačiū visiems tėveliams už norą jaukiai, kūrybingai praleisti vakarą su vaikais –  skonių ir kvapų apsupty. Nuotraukų neskirsčiau pagal grupes, nes juk nesvarbu, ar mes nulinukai, ar priešmokyklinukai… Nes visi kartu mes – šaunioji, aktyvioji „Bitutės“ bendruomenė!“

Pasirodo, lapkritis gali būti ne toks ir liūdnas laikas, jei susiburiame, kuriame, draugaujame!

Rita NORVILIENĖ,
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto