Šventė sūnaus gimimą – įkliuvo policininkams

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Savaitės kelių policijos statistika: sulaikyti du neblaivūs vairuotojai, užregistruotos trys avarijos, dviejose iš kurių nukentėjo ir miško gyvūnai.

Sulaikyti du neblaivūs vairuotojai

Šią savaitę Lietuvoje, kaip ir daugelyje Europos šalių, vyksta vairuotojų blaivumo tikrinimo akcija. Nuo pirmadienio tokie reidai organizuoti ir mūsų rajone. Iki penktadienio į pareigūnų akiratį pakliuvo du neblaivūs vairuotojai.
Pirmasis jų pakliuvo antradienį apie trečią valandą ryto Laisvės ir V. Burbos gatvių sankryžoje. Pareigūnai patikrinti sustabdė automobilį „Audi A4 Avant“, kurį vairavo 24-erių metų mažeikiškis G. M. Patikrinus alkoholio tikrintuvu, penkerių metų vairavimo stažą turinčiam vairuotojui nustatytas 1,18 promilės girtumas.
Paaiškinime vaikinas tvirtino išgėręs su draugu apie tris stikliukus degtinės, nes išvakarėse, dešimtą valandą vakaro, jam gimęs sūnus.
Trečiadienio vidurdienį Laižuvoje mažeikiškiai pareigūnai patruliavo kartu su Latvijos policininkais. Miestelyje jie sustabdė N. Akmenės gyventojo G. Š. vairuojamą „Ford Mondeo“. Vairuotojas negalėjo pateikti vairuotojo pažymėjimo, nes šis jam atimtas iki sausio pabaigos. Tačiau jau dabar aišku, kad data, kai vyriškis vėl teisėtai galės sėsti prie mašinos vairo, bus nukelta tolesniam laikui. 44-erių metų kaimyninio rajono gyventojui nustatytas 1,32 promilės girtumas.
Per šiuos metus šalyje išaiškinta daugiau kaip vienuolika tūkstančių neblaivių vairuotojų, mūsų rajone – 196.

Savaitė nesėkminga moterims

Ši darbo savaitė nesėkminga buvo moteriškosios lyties vairuotojoms – dvi iš jų pakliuvo į avarijas.
Pirmadienio vakarą kelyje Bugeniai–Pikeliai kelionė automobiliu „Škoda Octavia“ nutrūko mažeikiškei R. V. Kelio ženklo „Laukiniai gyvūnai“ galiojimo zonoje jos vairuojamas automobilis susidūrė su staiga į kelią išbėgusia stirna. Stirna žuvo, automobilis sugadintas, o vairuotojai teks mokėti baudą už avariją.
Ketvirtadienio rytą kelyje Mažeikiai–Laižuva panašiai nutiko automobilį „VW Caddy“ vairavusiai R. B. Tik šioje avarijoje nukentėjo automobilis – į kelią išbėgęs gyvūnas paspruko, o avarija įvyko kelio atkarpoje, kurioje nėra įspėjamojo kelio ženklo.
Dar viena kelių policijos poskyryje registruota avarija įvyko antradienio vakarą. Automobilis „Audi A6“, kurį vairavo V. Z., Laisvės gatvėje tapo nevaldomas ir trenkėsi į kelio ženklą.

2 Atsakymai į “Šventė sūnaus gimimą – įkliuvo policininkams”

  1. Marius parašė:

    Kazi ar patrauklus buvo tas vaikinas kuri sustabde pareigunai ir apiformino:D

  2. as parašė:

    jei jau isgerei tai ir sedek namie sunaus gimima svesk, ko sesti prie vairo?? zmones ar zinote kas yra atsakomybe, reikia griestinti istatymus..

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto