Šventei – protų mūšis ir atminties akcijos

Grupė jaunųjų šaulių išsirikiavo Mažeikių Nepriklausomybės aikštėje.
Gabrieliaus SKERSTONO nuotrauka

Nors vieši renginiai dėl pandemijos sustabdyti, jaunieji šauliai, nepažeisdami karantino reikalavimų, įvairiais būdais paminėjo Kovo 11-ąją.

Simboliškai tą dieną, vienuoliktą valandą, susijungę per „Zoom“ programėlę Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo šventę paminėjo Mažeikių 801-osios kuopos jaunieji šauliai – jie surengė protų mūšį.
Renginyje dalyvavo jaunieji šauliai ir jų vadai iš Mažeikių Kalnėnų progimnazijos, Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinės mokyklos, Sedos Vytauto Mačernio ir Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazijų.
Susirinkusiuosius pasveikino ir palinkėjo mylėti savo tėvynę Sedos ir Židikų jaunųjų šaulių būrių vadė Gražina Mitkuvienė. Po to komandoms, kurių pasirodymą vertino instruktorė Roneta Pundziūtė, teko parodyti savo žinias, įgytas nuotolinio mokymo metu, ir išmonę.
„Nors susitikti „gyvai“ nėra galimybių, pilietiškumas ir tvirta šauliška draugystė lydi mus visada“, – akcentavo Kalnėnų ir Tirkšlių jaunųjų šaulių vadas Stasys Pauliukas.
Geriausius rezultatus parodė Kalnėnų ir Židikų jaunieji šauliai, nuo jų truputį atsiliko Tirkšlių ir Sedos komandos.
Visas straipsnis – antradienio laikraštyje.

2 Atsakymai į “Šventei – protų mūšis ir atminties akcijos”

  1. Jolanta parašė:

    Jeigu jau nuotrauka matys visas pasaulis, tai žvakutes galėjote padeti ne po eura is Maximos. Ir tas persikreipęs jaunuolis su vėliava. Žodžiu, baisu.

    1. Anonimas parašė:

      Kiekvienas mato tai ką nori matyti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto