Šventės baigėsi, išgertuvės ir konfliktai tęsiasi

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Pirmosios sausio dienos Mažeikių rajone kai kam ir toliau buvo „šventinės“ – policijos pareigūnai šią savaitę pradėjo tris ikiteisminius tyrimus dėl fizinio skausmo sukėlimo, vienai nukentėjusiajai prireikė medikų pagalbos.

Pirmadienį, apie dešimtą valandą vakaro, Viekšniuose 47-erių metų vyras sumušė dvejais metais jaunesnę moterį. Abu konflikto dalyviai buvo neblaivūs – vyrui nustatytas 2,35 promilės girtumas, moteris, nors buvo akivaizdžiai neblaivi, girtumą tikrintis atsisakė. Įtariamasis smurtu sulaikytas ir uždarytas į Šiaulių policijos areštinę. 

Antradienį, apie pusę dešimtos ryto, policijos pareigūnai ir medikai vyko į Pavasario gatvės namo butą, kur nuo 29-erių metų vyro smurto nukentėjo trejais metais vyresnė moteris. Ji buvo blaivi, vyras ieškomas apklausti. Po medikų apžiūros Regioninėje Mažeikių ligoninėje nukentėjusioji išleista gydytis ambulatoriškai.

Tą patį vakarą išgertuvių Ventos gatvės namo bute metu kilo konfliktas – 27-erių metų vyras, kuriam policijos pareigūnai vėliau nustatė 3,93 promilės girtumą, sumušė taip pat neblaivų (2,67 promilės) 51-erių metų sugėrovą.

Nukentėjusysis buvo apžiūrėtas medikų, į gydymo įstaigą vykti jis atsisakė. Mušeika buvo sulaikytas ir uždarytas į Šiaulių policijos areštinę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto