Šventinį rytą – ugnies šėlsmas

Ugnis Žagarėlės gatvėje visiškai sunaikino tarp gyvenamojo namo ir ūkinio pastato buvusį sandėliuką, kitus statinius pavyko išgelbėti. Nuotrauka iš PGT archyvo

Velykų antroji diena vieno Žagarėlės gatvės namo gyventojams prasidėjo nelaime: degė jų sandėliukas su ūkiniu pastatu, ugnis gviešėsi į gyvenamąjį namą.

Įtaria padegimą

Ugnies šėlsmas Žagarėlės gatvėje buvo pastebėtas apie antrą valandą nakties. Kai į gaisravietę atvažiavo netoliese įsikūrusios Mažeikių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ekipažai, liepsnos liežuviai veržėsi pro prie namo priblokuoto sandėliuko stogą, ugnis jau laižė ir šalia esantį ūkinio pastato stogą.
Pareigūnai dirbo iki ketvirtos valandos ryto, nuo ugnies pavyko išgelbėti gyvenamąjį namą, nudegė tik nedidelis kiekis plastikinių dailylenčių, kuriomis namas buvo apkaltas. Ugnis visiškai sunaikino sandėliuką su jame buvusiomis malkomis, apdegė ūkinio pastato stogas, kurį taip pat pavyko išgelbėti.
Kaip informavo rajono priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininko pavaduotojas Gintaras Indrulis, pirmą valandą išėję į lauką parūkyti žmonės liepsnų dar nepastebėjo, todėl įtaria, kad sandėliukas buvo padegtas. Įvykio aplinkybės tiriamos.

Muša gaisrų rekordus

Du didesni su ugnimi susiję incidentai Mažeikiuose užregistruoti penktadienį. Po pietų sodų bendrijoje „Linelis“ užsidegė namas. Atvykus ugniagesiams į vietą ir atlikus žvalgybą, nustatyta, kad remontuojamo namo katilinėje dega elektros įranga, nuo čia užsidegė ir perdanga. Nuo ugnies aprūko namo sienos ir lubos, išdegė perdanga. Ugnis kilo dėl perkaitintos krosnies.
Prieš vidurnaktį iš kaimyninio namo pastebėta, kad Draugystės gatvės 22-ojo namo viename iš penktame aukšte esančių kambarių matyti liepsna. Kaimynų pranešimas pasitvirtino: degė koridoriuje įrengta pertvara. Iš patalpos buvo evakuotas vienas žmogus, jam medikų pagalbos neprireikė.
„Iš viso per praėjusią savaitę tarnybos pareigūnai gavo trylika iškvietimų: gesinti pernykštės žolės gaisrai, šiukšlių konteineris, suodžiai kamine.
Praėjusį mėnesį rajone kilo 44 gaisrai: degė šeši namai ir tiek pat šiukšlių konteinerių bei vienas sodo namelis. Visi kiti – pernykštės žolės gaisrai. Sausį kilo tik 20, vasarį – 24 gaisrai“, – gaisrų statistiką pateikė viršininko pavaduotojas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto