Virtuvės dizaino tendencijos 2019 metais

Foto: Pixabay.com

Dar prieš įsirengiant virtuvę dažniausiai žinome, kokios spalvos bus visi virtuvės baldai, kokią buitinę techniką pasirinksime ir koks bus galutinis vaizdas virtuvėje. Tačiau kone visada pagalvojame ir apie tai, kad galbūt reikėtų pridėti ir šiek tiek stilingų prilietimų – gi įrenginėjame virtuvę, tai kodėl gi nepasižiūrėjus, kas stilinga šiandien? Taigi, su ta gaida pristatome jums tris virtuvės dizaino tendencijas 2019 metais.

Atviros lentynos

Dėka šios tendencijos galite pataupyti, nepirkti pakabinamų spintelių ir visiems sakyti, kad šiuo metu taip yra stilinga – atviros lentynos vietoje sunkių ir gremėzdiškų pakabinamų spintelių. Ši idėja yra įkvėpta įvairių parduotuvių ir viešbučių, bet virtuvė nuo to netaps panašia į komercinę patalpa – labiau į klasikinę, minimalistinę virtuvę.

Senoviškos detalės

Senoviniai virtuvės baldai visada vienaip ar kitaip buvo stilingi bet kokiuose namuose – jie suteikia tam tikros harmonijos ir pabrėžia puikų namų šeimininko skonį ir dizaino supratimą. Na, o 2019 metais senoviniai baldai, kalbant apie populiarumą, užima labai svarbią poziciją. Neskubėkite pirkti senovinių virtuvės spintelių, stalų ir grindų – pakanka virtuvę „pagardinti“ keliomis klasikinėmis detalėmis, kaip senoviniai stikliniai šviestuvai ar senovinis vandens čiaupas. Patikėkite, tai iš tiesų atrodo puikiai!

Mediena

Ir kaip gi be medienos – ji visada buvo ir greičiausiai išliks stilinga medžiaga įvairiausiems dizaino sprendimams. Šiomis dienomis labai vertinamas natūralumo, gamtos pojūtis virtuvėje, o mediena mus suartina su natūralia aplinka, skleidžia malonią ir jaukią energiją bei užtikrina baldų ilgaamžiškumą. Įsigykite medinius baldus, išklokite medines grindis, iškalkite sienas mediena ir, norite tikėkite, norite ne – vis tiek „neprašausite“.

Foto: Pixabay.com

Nesivaikykite nepraktiškų tendencijų

Kartais pasaulyje plinta labai keistos ir netgi pavojingos tendencijos ir virtuvė nėra išimtis – ar kada filmuose matėte, kai virš virtuvės spintelių būdavo pakabinami puodai ir keptuvės? Arba mikrobangų krosnelė montuojama virš viryklės? Iš karto galima pastebėti, kad taip sudėlioti virtuvės baldai turi savų pliusų ir didelių minusų. Siūlome apsilankyti internetinėje parduotuvėje www.senukai.lt – čia siūlomi baldai internetu pigiau.

One Reply to “Virtuvės dizaino tendencijos 2019 metais”

  1. admodum.lt parašė:

    Mano žmonai labai patinka domėtis įvariomis stiliaus tendencijomis. Visada nusitempia mane į kokią nors parodą ar dar kur nors, kad aš pamatyčiau kaip gražiai viskas gali atrodyti. Surado internetinę parduotuvę kurioje jai įstrigo minkštasuolių grožis. Nedavė man ramybės, kad kaip gražiai jie atrodytų mūsų namuose. Na sutinku svetainę jau reikėjo atnaujinti, todėl jos gimtadienio proga sugalvojau padaryti jai staigmeną ir supirkau tuos išsvajotus minkštasuolius ir kitus baldus iš ten. Na pradžioj ir pats tikrai nesitikėjau, kad atrodys taip gražiai. Žmonai negalo patiko. Visi išgyrė naujają svetainę. Sakė kad dabar ne tik daug mieliau, bet ir patogiau čia sėdėti. Labai džiaugiuosi dėl šio sprendimo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto