Švietimo centre atidaryta vaikų darbų paroda

Jono STRAZDAUSKO nuotr.

Ankstų ketvirtadienio rytą Kazimiero Jagmino pradinės mokyklos trečiokai rinkosi į Švietimo centrą. Ten buvo atidaryta jų darbų paroda „Simetrija“.


Paroda teminė

Pavasario pagrindinės bei Kazimiero Jagmino pradinės mokyklų dailės mokytojas Aleksandras Novakas, kurio iniciatyva suorganizuota paroda, „Santarvei“ sakė, kad šiai ekspozicijai buvo atrinkti mokinių darbai, kuriuose dominuoja simetrijos tema. 
„Tai nėra tokia paroda, kuriai atrinkti iš anksto paskelbtos kūrybinės temos darbai. Šioje ekspozicijoje matomi vaikų darbai, kuriuose atsispindi kiekvieno autoriaus interpretacija ir tos temos suvokimas“, – sakė A. Novakas.


Apdovanojo dalyvius

Visiems parodai darbus pateikusiems mokiniams buvo įteikti padėkos raštai.
Dailės mokytojas, džiaugdamasis vaikų kūrybiškumu, sakė, kad tokiomis parodomis norima, jog metodinio būrelio ir dailės pamokų metu nupieštus vaikų darbus pamatytų kuo daugiau žmonių.
„Tokiose parodose savo darbus gali parodyti kiekvienas mokinys, o ypač smagu, kad yra galimybė eksponuoti ir mokinių darbus, kurie kitose parodose parodomi rečiau“, – tikino A. Novakas.
Mokytojas pridūrė, kad ateityje planuojama eksponuoti kitokios tematikos ir pobūdžio darbus, o šią ekspoziciją mažeikiškiai galės apžiūrėti iki gruodžio mėnesio.

2 Atsakymai į “Švietimo centre atidaryta vaikų darbų paroda”

  1. Mociute parašė:

    Malonu matyti ir savo anukeli Kristupa su Diplomu mazose rankutese.Didziuojuosi Tavimi ,mano berniuk. O pedagogams,nuosirdus Aciu.

  2. Vardas (privalomas) parašė:

    Labai dziaugiames sia nuostabia vaikuciu darbu paroda.Aciu pedagogams uz ideta triusa auklejant jaunaja karta. Lauksime nauju darbeliu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto