Tarakonų karai – feisbuke ar mokykloje?

Šios nuotraukos prieš dešimt dienų pasirodė socialiniuose tinkluose. Jas paviešinęs Tarybos narys Virginijus Sungaila teigė, kad tai vieno iš Mažeikių Senamiesčio progimnazijos mokinių tėvų pateikta informacija.

Ši istorija prasidėjo prieš dešimt dienų, kai mažeikiškio Tarybos nario feisbuko paskyroje buvo įdėtos dviejų tarakonų nuotraukos ir paskelbta, jog tai – Mažeikių Senamiesčio gimnazijos „gyventojai“.
„Santarvė“ pabandė išsiaiškinti, ar socialiniuose tinkluose prasidėjęs skandalas, kuris į dvi stovyklas padalijo ne tik progimnazijos mokinių tėvus, bet ir su įstaiga nesusijusius stebėtojus, yra pagrįstas faktais, kuriuos galima patikrinti.

});

Apie ką informavo Tarybos narys

Paskutinę sausio dieną Savivaldybės tarybos narys Virginijus Sungaila savo feisbuko paskyroje pranešė: „Paskutiniu laiku nemažai sulaukiu informacijos apie tai, kad Senamiesčio progimnazijos patalpose yra nemažai tarakonų.

Tėvai apie tai diskutuoja savo klasių uždarose svetainėse.“
Politikas pranešimą užbaigė taip: „Tikiuosi, kad iš tėvelių...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto