Tariamas „daktaras“ vėl rado auką

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Ketvirtadienį pradėtas dar vienas ikiteisminis tyrimas dėl telefoninių sukčių, kuriame ir vėl figūruoja tas pats „daktaras“. Pareigūnai neatmeta versijos, kad vieną ir tą pačią dieną, pirmadienį, dvi senyvo amžiaus mažeikiškes apgavo ta pati sukčių grupė.

Antroji auka

Šį kartą į policijos pareigūnus kreipėsi 83-ejų metų mažeikiškė, kuri juos informavo, kad pirmadienį apie antrą valandą po pietų laidiniu telefonu paskambino „daktaras“. Skambinantysis teigė, kad moters sūnus padarė avariją ir sužalojo vaiką, operacijai būtini du šimtai eurų. Po kurio laiko pas moterį atvyko vyriškis ir paėmė prašytą sumą.
Tai buvo jau antras toks nusikaltimas tą dieną – tokiu pat būdu, tik po pranešimo apie dukters sužeistą kitą žmogų, tariamasis daktaras iš 81-erių metų mažeikiškės išviliojo penkis šimtus eurų.
Mažeikių policijos komisariate dėl sukčiavimo pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Apsimetėlių netrūksta

Policijos pareigūnai ragina gyventojus aplankyti savo vyresnio amžiaus giminaičius, perspėti juos apie panašaus pobūdžio sukčių gudravimus – jie gali pasivadinti gydytojais, policijos pareigūnais, bankų darbuotojais bei kitų teisėsaugos institucijų (Specialiųjų tyrimų tarnybos ar Finansinių nusikaltimų tarnybos) pareigūnais, sugalvoti įvairiausių priežasčių, kaip išvilioti pinigus iš gyventojų.
Skambučio „priežastys“ gali būti įvairiausios: pinigų plovimas per gyventojo sąskaitą, neva sužeistas kitas gyventojas, todėl reikia operacijai, padaryta avarija, ir reikia susitarti su policijos pareigūnais.
Pareigūnai įspėja, kad nereikia skubėti vykdyti telefonu gautų reikalavimų, o susisiekti su giminaičiais arba paskambinti į policijos komisariatą ir informuoti apie situaciją.

4 Atsakymai į “Tariamas „daktaras“ vėl rado auką”

 1. To komentaoriui parašė:

  Tipo tie buvo baige medicinke.?.Pirmyn !.O kad pas zmones jau tapo iprociu vos pamacius daktara trauktis pinigine, .tai faktas.!Tiesa, mano dabartine gydytoja., dirba kruopsciai ir saziningai.Dekui, gerbiamai Kinciuvienei.!

 2. m parašė:

  manau ,kad yra vienas išsigelbėjimas visiems atsijungti nuo laidinio telefono,nes jie randa knygas ir ten telefono numerius ir skambina,daygiausia nukentėjusių ir yra iš laidinių telefonų,juk dabar tie laidiniai dar brangiau kainuoja kaip kad mobilusis Nr

 3. qwerty parašė:

  auka sumokėjusi pinigus po kurio laiko „atsičiukina“ ir supranta, kad jokio sūnaus gi neturi…… :)

 4. Komentatorius parašė:

  Reikia man baigti medicinkę ir pensininkai patys atiduoda pinigus, net nereikia jiems eiti į polikliniką.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto