Tarnybinis šuo padėjo išaiškinti narkotikų platintojus

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Operacijoje Akmenėje, kurios metu buvo sulaikyti asmenys, įtariami neteisėtu narkotinių ir psichotropinių medžiagų platinimu, dalyvavo ir policijos tarnybinis šuo Attilas.

Praėjusią savaitę Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriaus pareigūnai sulaikė šešis Akmenės rajono ir miesto gyventojus, kurie įtariami neteisėtu narkotinių ir psichotropinių medžiagų platinimu.
Kaip informuoja telšiškiai pareigūnai, Akmenės ir Ventos gyvenvietėse po narkotikų pardavimo sandėrio, kai pas vieną įtariamąjį buvo aptikta du pakeliai su augalinės kilmės medžiaga, o pas kitą – maišelis su šimtu gramų kanapių bei elektroninės svarstyklės narkotikams sverti bei jau paruoštos narkotikų dozės, buvo nutarta atlikti kratas įtariamųjų namuose.
Kratų namuose metu dalyvavo ir policijos kinologas Tomas Taurinskis su tarnybiniu šunimi Attilu. Šuo pareigūnams padėjo surasti apie keturiolika gramų paruoštų kanapių. Kratos metu taip pat rasti 365 neteisėtai laikomi įvairaus kalibro šoviniai bei kontrabandinių cigarečių.

Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

One Reply to “Tarnybinis šuo padėjo išaiškinti narkotikų platintojus”

  1. Audra parašė:

    Šaunuoliai. Kuo didžiausios sėkmės tolimesnėje tarnyboje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto