Mažeikiškis kaltinamas sukčiavimu

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos Šiaulių apygardos valdybos tyrėjai atskleidė galimą mažeikiškio sukčiavimą teikiant apgyvendinimo paslaugas keturiems šimtams žmonių, atvykusių iš Lenkijos remontuoti naftos perdirbimo gamyklą.
Teigiama, kad verslininkas, siekdamas sumažinti savo bendrovės pelną, nelegaliai užsidirbo per 55 tūkstančius litų.

Įkainiai padidinti

FNTT pranešime teigiama, kad 45 metų mažeikiškis verslininkas A. R., vos praeitų metų spalį įkūręs įmonę, sudarė per 400 sutarčių atvykstantiems darbuotojams apgyvendinti bei maitinti. Dalis jų buvo fiktyvios, sudarytos su tiek Mažeikiuose gyvenančiais fiziniais asmenimis, tiek su asmenimis, dirbančiais pagal verslo liudijimus.
Tyrėjų nuomone, verslininkas nepagrįstai padidino nuomos įkainius, o darbuotojus apgyvendino nebūtinai pagal sutartį numatytose vietose. Dėl šių mažeikiškio veiksmų vieno darbuotojo iš Lenkijos apgyvendinimo kaina išaugdavo trečdaliu ar net puse kainos.

Atliktos kratos

Tarnyba praneša, kad įtariamasis per du mėnesius sukčiaudamas išgrynino per 55 tūkstančius litų, kadangi susidaręs skirtumas už nuomos pinigus būdavo perduodamas verslininkui, iš jo nebūdavo mokami jokie mokesčiai valstybei.
FNTT tarnybos tyrėjai ikiteisminio tyrimo metu atliko kratas įtariamojo verslininko bendrovės patalpose ir namuose. Kratų metų buvo rasti ir paimti neoficialūs užrašai, kompiuterių duomenų kaupikliuose saugoma informacija apie bendrovės, vykdžiusios veiklą trumpiau nei metus, apgaulingai tvarkytą buhalteriją.
Ikiteisminį tyrimą dėl galimo sukčiavimo ir kitų nusikalstamų veikų atlieka Šiaulių apygardos prokuratūra.

Rytis SAVICKIS

6 Atsakymai į “Mažeikiškis kaltinamas sukčiavimu”

 1. Vardas (privalomas) parašė:

  Vienam nagliukui prikirpo uodegytę…

 2. rašiusiam 17:48:20 parašė:

  Tamsta pedogerbėjau,ir tau turėtų galioti įstatymas už viešus įžeidinėjimus…Nebent ir esi tas straipsnyje minimas asmuo…Bet ,kad su nervais ne viskas gerai, tai akivaizdu….

 3. Nuomonei parašė:

  Gerbiamasis (ar gerbiamoji), parodykite nors vieną žinutę, kurioje nurodomas asmens, įtariamo nusikalstamos veiklos padarymu, pilnas vardas ir pavardė.

  Yra įstatymas, kuris reglamentuoja asmens duomenų viešinimą. Ir skirtingai, nei kokiems violetiniams idiotams ir kitai intelektu degradavusiai visuomenės grietinėlei, laikraščiui ir žurnalistams įstatymas galioja ir jo privalu laikytis.

 4. apas parašė:

  Visada buvo ir bus lygesniu.Tarp kitko,kas prikisa nagus prie naftos,tas stengiasi tuomi pasinaudoti.

 5. Jau seniai parašė:

  sklando gandai, kad nekilnojamo turto agentūros geros reputacijos neturi….

 6. NUOMONĖ parašė:

  Jei jau verslininkas, tai rašo A.R., jei būtų paprastas žmogelis, tai laikraštyje būtų parašę pilną vardą ir pavardę.Kaip matome yra lygesnių tarp lygių…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto