Tarp apdovanotų mamų – ir mūsų rajono gyventojos

Prezidentė pasveikino ir ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medaliu apdovanojo daugiavaikes motinas. Nuotrauka iš www.president.lt svetainės

Prezidentė Dalia Grybauskaitė penktadienį Motinos dienos proga pasveikino ir ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medaliu apdovanojo 44 mamas, išauginusias ir gerai išauklėjusias septynis ir daugiau vaikų.
Tarp apdovanotųjų – ir trys mūsų rajono gyventojos.

Medalį „Už nuopelnus Lietuvai“ šiandien parsiveš mūsų rajone gyvenančios daugiavaikės mamos: dešimt vaikų užauginusi Veronika Vasiliauskienė iš Račalių kaimo ir Žemalėje gyvenanti, aštuonis vaikus užauginusi Albertina Stancevičienė. Dar vienai daugiavaikei mamai – Reginai Čiuldienei iš Sedos seniūnijos – apdovanojimą į namus Kulšėnų kaime atveš Prezidentės kanceliarijos darbuotojai. Ši moteris užaugino trylika vaikų.
Pasak šalies vadovės, kiekvienos motinos darbas yra pats didžiausias ir svarbiausias iš visų kitų darbų. Jis reikšmingas vaikui, šeimai bei visai valstybei ir yra vienas iš tų amžinųjų dalykų, kurie nepavaldūs laikui.
„Valstybė, dėkodama Jums už nuopelnus Lietuvai, turi dažniau susimąstyti ir pasverti, kuo privalo prisidėti, kad motiniška našta būtų lengvesnė, kad mamos jaustųsi saugios, vertinamos ir gerbiamos. Kad kuo daugiau šeimų Lietuvoje turėtų sąlygas auginti didesnį vaikų būrį“, – sakė D. Grybauskaitė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto