Tarp apdovanotųjų „maksimalistų“ – ir mažeikiškis

Nuotr. iš organizatorių archyvo

Vilniuje 17-ąjį kartą buvo apdovanotas rekordinis skaičius gabių ir talentingų Lietuvos moksleivių. Visus juos vienija maksimalizmas – tiek sunkiai dirbant, tiek leidžiant laisvalaikį, tiek svajojant apie ateitį. Tokia stipendija atiteko ir mažeikiškiui Rokui Slančiauskui, Mažeikių Kalnėnų pagrindinės mokyklos aštuntokui.

Rokas jaučia malonumą dalyvaudamas kai kuriose meno ar tiksliųjų mokslų pamokose, bet istorija ir geografija artimiausios. Mokykloje išdėstytą medžiagą priima kaip mokslo pagrindą. Kuria istorinių asmenybių nuotraukų albumą, kuriame jau yra 270 fotografijų.
Gabiausius jaunuolius kartu su lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ generaline direktore Kristina Meide apdovanojo švietimo, mokslo ir sporto viceministrė Jolanta Urbanovič.
Savo sveikinimu pasidalijo ir šalies Prezidentas Gitanas Nausėda: „Šiandien Jūs esate mūsų ateities Lietuva, kupina gražiausių svajonių, idėjų, tikslų, įdomių atradimų ir pažinimo džiaugsmo. Rytoj būsite tie, kurie savo darbais ir laimėjimais garsins mūsų šalį pasaulyje. Nuoširdžiai linkiu Jums šiame kelyje plataus akiračio, smalsumo ir ryžto.“

Plačiau – „Santarvės“ laikraštyje.

Parengta pagal pranešimą spaudai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto