Tarp apdovanotųjų šalies ūkininkų – ir mažeikiškiai

Nuotrauka iš asmeninio albumo

Savaitgalį buvo pagerbti šalies konkurso „Metų ūkis 2014“ laimėtojai. Tarp jų – ir ūkininkai iš Mažeikių rajono.

Organizavo dvidešimt pirmą kartą

Lietuvos ūkininkų sąjunga ir Žemės ūkio ministerija geriausius metų ūkininkus išaiškina kasmet. Šiais metais toks konkursas buvo organizuotas dvidešimt pirmą kartą.
Lietuvos ūkininkų sąjungos pirmininkas Jonas Talmantas pastebėjo, kad tai pačias seniausias tradicijas turintis konkursas, kuris per daugelį metų išlaikė esminius principus: pastebėti tuos, kurie pastaraisiais metais yra padarę didžiausią ūkio vystymosi pažangą.
Į respublikinę apdovanojimų šventę yra kviečiami savivaldybėse organizuotų konkursų nugalėtojai.
Ūkininkų sąjungos duomenimis, šiais metais apdovanoti ūkininkai iš 42 savivaldybių. Iš viso  konkurse dalyvavo 400 ūkių, iš jų buvo išrinkti 125 laimėtojai: 42 pirmos, 43 antros ir 40 trečios vietų.

Dalyvavo ir mūsų rajonas

Mūsų rajonas taip pat kasmet įsijungia į respublikinį konkursą.
Komisijos pirmininkas Savivaldybės administracijos Žemės ūkio skyriaus vedėjas Rimantas Gramas teigiamai vertina tokius konkursus.
„Ūkininkai skatinami pažangiau ūkininkauti, siekti gamybos efektyvumo ir dar geriau tvarkytis savo ūkyje“, – teigė vedėjas.

Apie mažeikiškius – konkurso nugalėtojus plačiau skaitykite ketvirtadienio laikraštyje.

10 Atsakymų į “Tarp apdovanotųjų šalies ūkininkų – ir mažeikiškiai”

 1. apas parašė:

  Kvailas „Santarvės“ pasiūlymas,nes kur aš šį vakarą galiu plačiau paskaityti,jeigu to laikraščio seniai nebėra.Nejaugi sunku,ar gaila plačiau parašyti čia.

 2. Hm parašė:

  P.s.kita karta ir nuotraukas idekit iki puses taip is apacios vau kiek uzdirbsit…..

 3. Hm parašė:

  Tai cia p.Rudokiene ar kiti Santarves darbuotojai savo darza taip gina .Nu jeigu jau tiek tesugebat tai parasykit ANoNSAS tokia diena bus tokie straipsniai tokia diena tokie ir dar nurodykit kur tuos jusu sedevrus pardavinejat ,jeigu nesugebat net straipsnio normalaus parasyt…..profesonalumo 0 dar praejusiam amziui gyvenat ko gero ne vieno panasaus taip vadinamo laikrascio nera kuris rasytu pusinius straipsnius

 4. to jonui parašė:

  Skirkite reklamą nuo anonso :). Jei tikrai taip įdomu, perskaitysite laikraštyje – :)

 5. Jonas parašė:

  Aisku ,zmones nenusipelne net but pamineti ,o reklaminis tinklalapis turetu ir but pazymetas REKLAMOS zenklu

 6. Joniui parašė:

  tikrai negudraukite, jeigu įdomu, kas tie nusipelnę ūkininkai, nusipirkit ketvirtadienio laikraštį. Taip pagerbsite ir tuos ūkininkus, ir patį laikraštį. Aš, jei man kas čia pasirodo įdomu, visada perku laikraštį. Tik tos info, kas bus laikraštyje galėtų būti daugiau. Taip laimėtų abi pusės.

 7. Jonis parašė:

  Palaukit ,tai cia Santarves reklaminis tinklalapis?nu tai taip ir parasytu ,o siaip zmones laimeje konkursa gal bent jau nusipelne kad juos paminetu konkreciai bent jau pagal pavarde

 8. to Joniui parašė:

  skaitykite „Santarvę“ ::). O kas Gramas – juk parašyta, negudraukite).

 9. Jonis parašė:

  Nesupratau Gramas ukininkas?Nes visam straipsny neradau kas tas geriausias ukininkas is Mazeikiu raj.p.Birute tamstos tikra profesonale…….

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto