***PAPILDYTA*** Tarp dviejų ministro kandidatūrų – mažeikiškis

Seimo narys Kęstutis Bartkevičius. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Tvarkos ir teisingumo partijos pirmininkas Rolandas Paksas Premjerui Algirdui Butkevičiui pirmadienį pateikė dar dvi kandidatūras į vidaus reikalų ministrus.
Žiniasklaidai jis neįvardijo konkrečių pavardžių, tik tai, kad vienas yra Tvarkos ir teisingumo frakcijos Seime narys, o kitas – vidaus reikalų sistemos darbuotojas, nepartinis.
Be kita ko, R. Paksas pažymėjo, kad Premjerui šios kandidatūros yra priimtinos.

„Dūmų užsklandos“ nekomentavo

Vienas iš R. Pakso pateiktų kandidatų – Tvarkos ir teisingumo frakcijos Seime narys – tai parlamentaru mažeikiškių išrinktas verslininkas Kęstutis Bartkevičius.
Antradienį, tarp dviejų Seimo posėdžių, „Santarvei“ pavyko susisiekti ir pasikalbėti su K. Bartkevičiumi.

– Gerbiamas Seimo nary, kai kas viešoje erdvėje Jūsų kandidatūrą įvardija kaip „dūmų uždangą“ arba formalumą… Kaip Jūs tai komentuotumėte?
– Man tai komentuoti sunku, nes aš nežinau, kiek formalu ar neformalu. Matysime, kaip nuspręs Prezidentė.
– Prieš dvylika dienų, kai neoficialiai buvo prabilta apie Jūsų galimą kandidatūrą į Vidaus reikalų ministro postą, jūs sakėte, kad jei išties sulauktumėte tokio siūlymo, jo atsisakytumėte…
– Man penktadienį paskambino partijos vadovas ir paprašė, kad sutikčiau kandidatuoti. Toks buvo ir partijos prezidiumo siūlymas, jo sprendimas. Sutikau. Manau, jei taip įvyktų ir mano kandidatūra pasirodytų tinkama, sugebėsiu suderinti darbą Seime ir Vyriausybėje, o taip pat – nenuvilti savo rinkėjų.
– Kiek prisimenu, tai jau ne pirma galimybė Jums tapti ministru per šią Seimo kadenciją…
– Trečia. Buvo partijos noras mane deleguoti į tą patį postą 2012 metais, paskui į Aplinkos apsaugos ministerijos vadovus, tačiau dėl kai kurių aplinkybių atsisakiau. Kaip bus dabar, paaiškės po Premjero ir Prezidentės sprendimų.

Paskyrė T. Žilinską

Primename, jog praėjusią savaitę Premjeras pareiškė, kad R. Pakso pateiktos trys ankstesnės kandidatūros jo netenkina ir jis norėtų iš „tvarkiečių“ sulaukti dar bent vienos pavardės.
Tvarkos ir teisingumo partijos vadovas pateikė dvi kandidatūras, tarp kurių buvo ir mažeikiškis Seimo narys, ir pareiškė, kad jei nė vienas iš šių dviejų kandidatų netenkins Premjero arba Prezidentės, partija jų daugiau nebesiūlys.
Trečiadienio rytą Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasirašė dekretą, kuriuo vidaus reikalų ministru paskyrė Tomą Žilinską. Jis iki šiol vadovavo ministerijos Viešojo saugumo politikos departamentui.
Naujasis ministras pareigas pradės eiti nuo balandžio 14 d., ketvirtadienio.

Labiau tiko nepartinis

Trečiadienį vėl susisiekėme su Seimo nariu K. Bartkevičiumi ir paklausėme, kaip jis vertina tokį trumpalaikį kandidatavimą.
– Viską priimu labai normaliai, – „Santarvei“ atsakė parlamentaras.
– Gal Jūsų kandidatūra netiko dėl kokių nors Jums žinomų priežasčių?
– Man sakė, kad specialiųjų tarnybų pažymos buvo geros. Kiek girdėjau, T. Žilinskas buvo pasirinktas būtent dėl to, kad jis nėra partijos narys.
Atvirai pasakius, ir man atlėgo…
– Turėsite daugiau laisvės naujiems rinkimams?
– Laikas parodys.

15 Atsakymų į “***PAPILDYTA*** Tarp dviejų ministro kandidatūrų – mažeikiškis”

 1. gerbiamai Irenai parašė:

  Įvardinkir bent 3 skirtumus kuom skiriasi Mažeikių rajono mokyklų, darželių reformos kad ir nuo kaimyninių rajonų Telšių ar Akmenės? Ir kur čia reikia dėkavoti Bartkevičiui už dideles pastangas Mažeikių mokykloms, darželiams, miestui??? Už tai, kad atvykdavo į renginius pafozuoti fotosesijose?

 2. Regina parašė:

  Ir vel vargseliui nepasiseke,o kaip gaila.

 3. paprastas parašė:

  sporto srityje jis ateidavo nusipaveiksluoti ir papozuoti per labai jau išsskirtinius renginius. Esu matęs per futbolo klubo Atmosfera šventę.

 4. Romas parašė:

  Ponia Irena,o ką sporto srityje gero nuveikė? Gal areną pastatė? Nematyti jo darbų,taip kaip ir dabartinio mero,

 5. irenai parašė:

  žemai lenkiuosi už varduvos krautuvę…

 6. Irena parašė:

  Veidai įgrįsę …… Ir ką tuo norit pareikšt ,mieloji ar mielasis ? O ar pasidomėjot ,kiek gero yra šis žmogus padaręs miestui , mokykloms ,darželiams . Purkštaujat ,nes ,matyt ,nieko pati ar pats nesate padaręs .Bepigu kritikuot ,kai pačiam nieks nerūpi . Išmokim dėkot o ne kritikuot pastoviai .

 7. www parašė:

  Dieve ,kaip tie veidai įgisę iki kaulo smegenų .Ką bartkevičius gali išmanyti vidaus reikalų sistemoje?Ir apskritai ,apkgailėtina viskas .Ką išmanė apie švietimą -medikas ,ką išmanė apie mediciną- teisininkė ir t.t. Va taip ir gyvenam ,taip ir egzistuojam ,kurie dar likę .Ką padarė bartkevičius gero Lietuvai ,Mažeikiams per 4 metų kadenciją ?Ar nenusibodo mažeikiečiams rinkti tuos pačius —metai iš metų .(kad ir vietinės valdžios sistemoj)Socdemai ,paksistai ,uspaskio liaudis .Kažkaip didieji miestai ,jaunimas renka kitaip ,o čia .Bloga nuo jų visų.Kiek kalbėjo ,kad Mažeikiuose bus kuriamos tokios ir tokios įmonės .Galingos medžio apdirbimo ar kokios ten …..Kalbėjo ,kalbėjo ,kol į valdžią pateko.Neturi jie savigarbos jokios .O bartkevičiui siūlyčiasu būti savikritiškesniam .Vien tai jau- būti pakso partijoje -kažkoks nesusipratimas.Ar apskritai gali mąstantis žmogus susidėti su tokia partija ,jos ideologija?

 8. siaubs parašė:

  Baisus dalykas tas Napoleono kompleksas

 9. Romas parašė:

  Siūlau ne į ministro kėdę,o geriau krepšinio komandos trenerio postą… Rūdys nepadarė tvarkos ir pralaimėjom, o Bartkevičius sutvarkys..

 10. Vardas (privalomas) parašė:

  Baikit juokus! Negi tvarkiečiai tiek nusigyveno, kad tik tokį ministerį begali surasti?

 11. daininynkas parašė:

  Tai pas paksą partijoj tokia Onutė Valiūkevičiūtė yra. Kuo ta blogesnė už Bartkevičių? Abudu seime sėdi tik kaip etatai, o ne savo krašto rinkėjų užtarėjai. Sekančiu etapu matyt Paksas Onutę stums į ministes. Ir dabar aišku, kad Bartkevičiui iki kadencijos pabaigos liks tik nosį krapštyt :D Ir išeitines po kadencijos nepamiršk pasiimti. Labai nusipelnei, pons Mažeikių krašto seimo nary. Bartkevičius ministras- nejuokinkit svieto :D

 12. Vardas (privalomas) parašė:

  Ar kada nors pamatysim kokį naują veidą ? Ar lauksim kol visi jie išmirs?

 13. vardas ne privalomas parašė:

  Šitą gerb. seimo narį Bartkevičių tik anais metais, kai vyko rinkimai į savivaldą pamenu. Su dideliais užmojais rodėsi Mažeikiuose kaip kūrėjas naujų įmonių, bet rinkimuose šito partija TT gavo skuduru per veidą, o ne pasitikėjimą nuo mažeikiškių, tai dingo gerbiamas seimo narys. 4 metai seime sėdi ir smirdi. O čia paksas pasiūlė ministro postą. Ir ką pons Bartkevičius gali išmanyt vidaus reikalų ministerijoje kaip buvęs Varduvos kriautuvės vadovas? Paksas ir tas nežino. Svarbu siūlyti.

 14. Komentatorius parašė:

  Nežiniaa kiek čia garbės turėti ministrą, kurį siūlo kyšininkaujantis partijos vadovas. Kada eini šalia korumpuoto lyderio, lieka tik vienintelė mintis – pats esi korumpuotas ir pritari tam. Gerai bent tiek, kad šios kadencijos cirkas tęsis vos kelis mėnesius. P.s. tik pamatęs pirmo klausimo formuluotę pagalvojau, ar tik ne Audronė bus autorė šio teksto? Spėjimas pasitvirtino.

 15. Rokas parašė:

  Kiek zinau sito posto pats pasisiule Grazulis, nes jis pareiske, kad Lietuvoje ives idialia tvarka !

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto