Tarp geriausių šalies abiturientų – ir mažeikiškiai

Tarp šalies apdovanotųjų ir trys moksleiviai iš Mažeikių Gabijos gimnazijos. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Vilniuje, Lietuvos Mokslų akademijoje vykusiuose SEB banko apdovanojimuose, apdovanoti ir pagerbti abiturientai, pelnę aukščiausius brandos egzaminų įvertinimus. Į apdovanojimus buvo pakviesti ir trys mažeikiškiai.

Minėtas bankas tęsia tradiciją ir jau dešimtus metus iš eilės apdovanojo geriausiai valstybinius brandos egzaminus išlaikiusius abiturientus. Šiemet jų – 58.
Dvidešimt trys Vilniaus, vienuolika Kauno, septyni Klaipėdos, po tris Marijampolės, Panevėžio, Šiaulių bei Vilkaviškio, po vieną geriausią moksleivį apdovanota iš Biržų, Kretingos ir Rokiškio miestų bei rajonų. Mažeikiškiai Gabijos gimnazijos abiturientai  Rūta Bagdonaitė, Marius Vaitkevičius ir Gintarė Vaizgielaitė taip pat buvo pakviesti į abiturientų apdovanojimo šventę.
Mažeikiškis gimnazistas M. Vaitkevičius po šimtą balų gavo iš anglų kalbos, matematikos, fizikos ir informacinių technologijų. Rūta Bagdonaitė – iš anglų kalbos, matematikos, biologijos ir chemijos, o Gintarė Vaizgielaitė šimto balų vertas žinias pademonstravo laikydama anglų kalbos, matematikos ir fizikos egzaminus.
Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

3 Atsakymai į “Tarp geriausių šalies abiturientų – ir mažeikiškiai”

  1. Mažeikiškis parašė:

    šaunuoliai!!! Sveikinu abiturientus, mokytojus, tėvelius.

  2. Skaitytoja parašė:

    Atidžiau skaitykite.Aiškiai parašyta ,,Mažeikiškiai Gabijos gimnazijos abiturientai“.Šaunuoliai. Visai nemažai, lyginant su kitais ne mažesniais miestais.

  3. Eh parašė:

    Taip sunku parašyti, kad gabijiečiai? Šaunuoliai!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto