Tarp kaltinamųjų – buvęs „Mažeikių vandenų“ direktorius

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Šiaulių apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyrius apygardos teismui perdavė baudžiamąją bylą dėl nusikaltimų, padarytų bendrovėje „Mažeikių vandenys“.
Šioje byloje kaltinimai pareikšti keturiems asmenims.

Ikiteisminį tyrimą šioje byloje pradėjusi Specialiųjų tyrimų tarnyba nustatė, kad nuo 2017 m. birželio iki lapkričio mėnesio buvęs „Mažeikių vandenų“ vadovas V. M., padedamas kitų kaltinamųjų, galėjo pasisavinti 17 550 eurų įmonės lėšų.
Kaip informuoja šalies Generalinė prokuratūra, įtariama, kad buvęs „Mažeikių vandenų“ direktorius susitarė su keturių įmonių atstovais, kad šie išrašys bendrovei sąskaitas faktūras galbūt nepagrįstai dirbtinai padidintomis kainomis už parduodamas medžiagas, įsigyjamas prekes ar teikiamas paslaugas.
Dėl tokiu būdu susidariusio kainų skirtumo privačių įmonių atstovai iš UAB „Mažeikių vandenys“ už tiekiamas prekes ar paslaugas gautų lėšų dalį grynaisiais pinigais atiduodavo buvusiam „Mažeikių vandenų“ vadovui. Grynaisiais pinigais vienu metu buvo atiduodamos sumos nuo 250 iki 3 400 eurų.
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

4 Atsakymai į “Tarp kaltinamųjų – buvęs „Mažeikių vandenų“ direktorius”

 1. Jolanta parašė:

  Vytautas Mazeikis, o ne Mažeika.
  Vogti negražu, bet Vilniuje milijardai Europos Sąjungos lėšų pavogta ir…tyla.
  O čia? Keli tūkstančiai ir šitoks šurmulys.

 2. Jonė parašė:

  Ach pinigai, pinigėliai. Kokie žmonės tuose Mažeikiuose: blatas savivaldybėj, blatas skyriuose, blatas net vandenyse…. O mes, paprasti žmogeliai, mokame kiek reikia ir dar kažkokias skolas priskaičiuoja. O atvykus, buhalterė net nežino ką paaiškinti. Brangūs vadovai, baikite smaugti paprastus žmogelius, o patys – plėsti ir kaupti santaupas. Atminkite, ožka prieina liepto galą!!!

 3. Alda parašė:

  Tai Vytautas Mazeika,stomatologes vyras.

 4. kodėl parašė:

  Kodėl slepiat šio veikėjo pavardę?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto