Tarp kandidatų į ministrus – ir mažeikiškis politikas

Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Tarp viešojoje erdvėje įvardijamų kandidatų į vidaus reikalų ministrus ir vėl minimas „tvarkietis“ – mažeikiškis Seimo narys Kęstutis Bartkevičius.
Politikas patikino: jeigu tokio siūlymo ir sulauktų, atsisakytų jį priimti.

Įvardijamas antrą kartą

K. Bartkevičius tarp kandidatų į vidaus reikalų ministrus minimas antrą kartą. Jo kandidatūra buvo įvardyta ir prieš pusantrų metų, kai iš ministro posto pasitraukė partijos „Tvarka ir teisingumas“ atstovas Dailis Alfonsas Barakauskas.
Pats parlamentaras K. Bartkevičius „Santarvei“ teigė nieko konkretaus šia tema negalįs pasakyti, jis ir pats tai sužinojęs iš vieno interneto portalo.
„Jeigu ir būčiau sulaukęs siūlymo, nebūčiau sutikęs. Ką gali nuveikti per pusę metų? Nebent įsirašyti į istoriją. Tačiau ne su pliusu. Ministerija pakankamai didelė ir statutinė. Per pusmetį neįgyvendinsi lūkesčių, nesuspėsi atlikti visų uždavinių“, – samprotavo politikas.
K. Bartkevičius neneigė, kad per būsimus Seimo rinkimus ir vėl sieks mandato. Vadovavimą ministerijai būtų sunku suderinti su pasiruošimu rinkimams, atstovavimu rinkėjams.

Paaiškės pirmadienį

Pagal koalicinę sutartį „tvarkiečiams“ priklauso deleguoti Vidaus reikalų ministerijos vadovą.
Kandidatų sąraše į vidaus reikalų ministrus be mažeikiškio Seimo nario buvo minimi jo kolegos iš „tvarkiečių“ frakcijos: Povilas Gylys ir Algimantas Dumbrava.
Penktadienį paaiškėjo, kad realiausias kandidatas – buvęs Lietuvos užsienio reikalų ministras P. Gylys.
Šią kandidatūrą penktadienį Premjerui Algirdui Butkevičiui pristatė „Tvarkos ir teisingumo“ partijos pirmininkas Rolandas Paksas. Su  P. Gyliu Premjeras turėtų susitikti penktadienį, o  Vyriausybės vadovo pozicija turėtų būti aiški ne vėliau kaip pirmadienį.

2 Atsakymai į “Tarp kandidatų į ministrus – ir mažeikiškis politikas”

  1. kvaily parašė:

    juk balandžio pirmoji :)

  2. Apsirikote parašė:

    Kiti laikraščiai šį postą pažadėjo Saakašviliui…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto