Tarp mini futbolo komandų – mažeikiškiai

Mažeikių futbolo komanda pirmą kartą įsiliejo į sparčiai populiarėjančio mini futbolo komandų gretas.

Pelnyta aštuntoji vieta

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Mažeikių futbolo klubas „SC Olimpas“ įsijungė į „Mažojo futbolo turo per Lietuvą“ varžybas. Pirmasis mini futbolo turas vyko Vilniuje, jame varžėsi 28 ekipos.
Pogrupyje mažeikiškiai iškovojo dvi pergales, patyrė pralaimėjimą ir pateko į atkrintamąsias varžybas. Aštuntfinalyje „SC Olimpas“ rezultatu 4:0 sutriuškino sostinės komandą, o ketvirtfinalyje 0:1 turėjo pripažinti trečiąją vietą etape užėmusios „Olimpijos“ ekipos pranašumą.
Šis turas rengiamas itin įdomiai – komandos už užimtą vietą gauna taškus, dar papildomai taškai skiriami už įvairius rodiklius – už tai, kad komanda kovoje dėl 1–8 vietų nepralaimėjo nei vienerių varžybų per pagrindinį laiką; praleido mažiausiai įvarčių kovoje dėl 1–8 vietų; įmušė daugiausiai įvarčių kovoje dėl 1¢8 vietų ir panašiai. Iš viso taškus dar galima pasipildyti penkiolikoje kategorijų.
„Mūsų ekipoje liko tie patys 44 taškai, papildomai jų negavome, etape užėmėme aštuntąją vietą. Mūsų ekipos žaidėjas Antanas Tautvydas, pelnęs septynis įvarčius, po pirmojo etapo yra rezultatyviausias turo žaidėjas“, – informavo komandos vadovas Donatas Voras.

Vyks dar keturi etapai

Antrasis etapas numatytas gegužę Druskininkuose, trečiasis – birželį Telšiuose, ketvirtasis – rugpjūtį Kėdainiuose. Visų etapų nugalėtojai iškart patenka į finalinį turą, kuris vyks rugsėjį Vilniuje, jame varžysis šešiolika komandų. Susumavus visų turų taškus, į finalinį etapą bus atrinktos ir likusios dvylika ekipų.
„SC Olimpas“ kelerius metus iš eilės dalyvavo trečiosios futbolo lygos Klaipėdos zonos varžybose, tačiau šiemet nusprendė šių išvykų atsisakyti. Pasak D. Voro, važinėti į Klaipėdą kiekvienais metais žaidėjams tapo šiek tiek nuobodu ir tiesiog nebebuvo sportinio intereso.
„Be mini futbolo etapų, planuojame Mažeikiams atstovauti, kaip ir pernai, šalies paplūdimio futbolo A lygos varžybose ir rungtis dėl medalių, nes pernai likome per žingsnį nuo jų – užėmėme ketvirtąją vietą. Šių varžybų tvarkaraštis dar nesudarytas ir nepatvirtintas“, – sakė komandos vadovas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto