Tarp pasaulio galiūnų čempionato nugalėtojų – ir mažeikiškis

Organizatorių nuotrauka

Didžiojoje Britanijoje vykusiame komandiniame pasaulio galiūnų čempionate „Ultimate Strongman“ mažeikiškis Vytautas Lalas duete su Lietuvos stipruoliu Žydrūnu Savicku tapo stipriausia pasaulio komanda.

41-erių metų Ž. Savickas ir 34-erių metų V. Lalas paskutiniuoju metu kentėjo dėl traumų ir į varžybas grįžo neseniai. Mažeikiškis V. Lalas sezoną pradėjo varžybose Lietuvoje ir Latvijoje, kur iškovojo vieną pergalę po kitos.
„Gladiatoriais“ pasivadinusių lietuvių pagrindiniai varžovai buvo britai Terry Hollandsas ir Laurenc‘as Shahlaei, pasibaigus varžyboms jie liko antri. V. Lalas ir Ž. Savickas savo pranašumą prieš britus įrodė tik po paskutinės rungties – akmenų sukėlimo.
T. Hollandsas ir L. Shahlaei lyderiais buvo tapę po pergalės keliant ašį. Vėliau jie laimėjo ir svorio laikymo rungtį, o keliant mašiną buvo antri. Nepaisant to, po trijų rungčių britai Ž. Savicką bei V. Lalą vis dar lenkė.

One Reply to “Tarp pasaulio galiūnų čempionato nugalėtojų – ir mažeikiškis”

  1. R parašė:

    Mūsų senukui jau viskas normaluose varzybose dalyvaut.buvo kzkda bet laikas negaolestongas ir jėgos apleidzia.A.Abr.gerao kad dar o lengvose vrzybose dalyvauja.seip is lėto i pncija.sekmes visiem jainiem ir seniem asam

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto