Iš pasaulio čempionato – su gausybe medalių

Pasaulio čempionas Antanas Micius su treneriu Benjaminu Miliumi po apdovanojimo. Nuotr. iš klubo „Mažeikių švyturys“ archyvo

Vilniuje nuo praėjusio penktadienio vyksta pasaulio štangos spaudimo čempionatas, kuriame varžomasi su specialia apranga ir klasikiniame štangos spaudime (be specialios aprangos). Tarp beveik 900 dalyvių, kurie rungiasi visose amžiaus grupėse, kovojo ir dešimt mažeikiškių.

Vieną iš pirmųjų pasaulio čempiono medalių Lietuvai iškovojo 70-metis veteranas mažeikiškis Antanas Micius. Štangos spaudimo su specialia apranga rungtyje A. Micius savo amžiaus grupėje išspaudė 125 kg sveriančią štangą. Toje pat rungtyje, kai varžomasi su specialia apranga, veteranų grupėje Benjaminas Milis iškovojo sidabro medalį, o jaunių grupėje rungtyniavęs Paulius Pocius – bronzos.
Būrys mažeikiškių varžėsi ir klasikinio štangos spaudimo rungtyje, čia labiausiai pasižymėjo Nerijus Strazdauskas – savo svorio kategorijoje veteranų grupėje jis išspaudė 240,5 kg štangą, tad tapo ne tik pasaulio čempionu, bet ir rekordininku.
Veteranų grupėje sidabro medalį iškovojo Darius Ereksonas (išspaudė 185 kg štangą), bronzos medaliais pasidabino B. Milis ir Nodaras Kryževičius, ketvirtą vietą pelnė Lina Liatukienė, penktą – Kęstutis Milkintis, šeštą – Kęstutis Navickas.

10 Atsakymų į “Iš pasaulio čempionato – su gausybe medalių”

 1. to vivas parašė:

  Jei nors menkiausią suopratimą apie bet kokį sportą (šaškių ir šachmatų nelaikau sportu) turėtum, žinotum, kad visose sporto šakose profesionaliame lygyje naudojamas tam tikras/tam tikri dopingo preparatai. Jei raumenys vizualiai nėra išvystyti (krepšinis, futbolas), nereiškia, kad ten nieko nėra vartojama. Blogiausia, kai žmonės, kurie patys sporte absoliutūs nuliai ir neturi net menkiausio suvokimo pradeda tuos dopingus kaišiot. Pats galėtum ryt kiek nori (nors šiaip injekciniai preparatai vartojami), bet vistiek liktum toks pat, nes ne dopingas čempioną daro čempionu, o sunkus darbas, bet čia ne tau suprast.

 2. Anonimas parašė:

  Puiku. Sveikinimai.

 3. galia parašė:

  taigi jie antidopingo asociacijai nepriklauso, gali ryti kiek nori ir vadintis čempionais

 4. vivas parašė:

  Dopinginių sportas, kieno kepenys geresnės tas nugalėtojas

 5. šep parašė:

  Niekaip nesiseka Mažeikiuose prigyti, aplinkui agresija plyti, tenka nusivilti. Visi tarsi vienalyčiai, veidai pilki, keistai suraukti. Algą iš naftos gauna, tą dieną jiems stogą rauna, įdomi fauna…Gal reikėtų laikinai Mažeikių naftą renovacijai uždaryti, kad duonelę sausą pakramtytų ir susimąstytų.

  1. Anonimas parašė:

   Koks žmogus yra pats, tokius ir aplinkinius mato. Veidrodžio principas,

 6. Anonimas parašė:

  Sveikinimai. Jis ne tik puikus sportininkas, bet dar ir geras žmogus.

 7. Anonimas parašė:

  Sveikinu, šaunuolis

 8. Vilija parašė:

  Sveikinam štangos spaudimo pasaulio čempioną Antaną Micių

 9. Danas parašė:

  Didžiulė pagarba tokiems žmonėms🤗💖

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto