Tarp politikų – ginčai dėl pertvarkos terminų

Savivaldybės administracijos struktūros pertvarka paskutinį kartą vyko prieš 4 metus,
kai Administracijai vadovavo Laima Nagienė.

Į spalio mėnesio Mažeikių rajono savivaldybės tarybos komitetų darbotvarkes iš pradžių buvo įtrauktas sprendimo projektas dėl Savivaldybės administracijos struktūros ir nuostatų pakeitimo.
Tai įvyko po Tarybos kolegijos posėdžio, kai buvo nuspręsta šio klausimo kol kas nesvarstyti. Jis nepristatytas ir komitetų posėdžiuose, nors kai kurie Tarybos nariai, priklausantys opozicijai, tokiu sprendimu nebuvo patenkinti.
Savivaldybės vadovai politikams teigė, kad nenori Tarybai pateikti tinkamai neišanalizuoto ir su darbuotojais neaptarto sprendimo projekto. Numatyta, kad šis klausimas bus svarstomas lapkritį.

});

Pakeitimai nepasiteisino?

Paskutinį kartą Savivaldybės administracijos struktūra buvo pakeista praėjusios Tarybos kadencijos pradžioje – 2019 m. rugpjūčio 30 d., kai Savivaldybės administracijai vadovavo Laima Nagienė.
Pagal dabar parengtą sprendimo projektą, Savivaldybės administracijos struktūros pakeitimai turėtų įsigalioti nuo kitų metų gegužės.

Sprendimo projekto aiškinamajame rašte teigiama,...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto