Tarp Seime apdovanotų moksleivių – ir mažeikiškiai

Gabijos gimnazijos devintokas Dovydas Samulionis nuotraukoje - tarp Seimo pirmininkės bei švietimo ir mokslo ministrės. Asmeninio archyvo nuotr.

Savaitės pradžioje Seime apdovanoti tarptautiniuose konkursuose ir olimpiadose laimėtojais tapę moksleiviai. Į apdovanojimo ceremoniją buvo pakviesti ir trys gimnazistai iš Mažeikių bei juos olimpiadoms ruošusios mokytojos.

Geriausi pasiekimai – gamtos moksluose

Švietimo ir mokslo ministerijos duomenimis, 2015-aisiais metais 91 Lietuvos mokinys dalyvavo 19-oje tarptautinių renginių. Konkursuose bei olimpiadose iškovoti 1 aukso, 7 sidabro, 20 bronzos medalių – iš viso 28 asmeniniai medaliai. Taip pat 5 pagyrimo raštai, 6 specialieji prizai, 1 pirmoji ir 1 trečioji vietos. Lietuvos atstovams skirta po vieną komandinį aukso ir sidabro medalį.
Per metus mažeikiškiai moksleiviai iš Merkelio Račkausko bei Gabijos gimnazijų aukščiausių rezultatų pasiekė tarptautinėse gamtos mokslų olimpiadose.

Apdovanotos ir mokytojos

Seime apdovanojimus už tarptautinėse olimpiadose pelnytus aukštus rezultatus iš Seimo pirmininkės Loretos Graužinienės bei Švietimo ir mokslo ministrės Audronės Pitrėnienės rankų pirmadienį atsiėmė mažeikiškiai Giedrė Žulpaitė ir Dovydas Samulionis.

Plačiau skaitykite laikraštyje.

3 Atsakymai į “Tarp Seime apdovanotų moksleivių – ir mažeikiškiai”

  1. Autorė parašė:

    Dėkojame už pastabas ir atsiprašome už klaidas.

  2. Skaitytoja- mokytoja parašė:

    Atidumo ir atsakingumo ,,Santarvės“ žurnalistei.Argi gražu supainioti tokią informaciją kaip apdovanojimai? Žmogus nepelnytai apdovanojamas bronza, įkeliamas vietoj kito žmogaus į nuotrauką.Šitiek klaidų viename straipsnyje.

  3. Pastebėjimas parašė:

    Patikslinkit komentarą prie nuotraukos: stovi ne mokinė G. Žulpaitė, o viena iš delegacijos vadovų Laima Servaitė. Giedrės šioje nuotraukoje nėra.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto