Tarp smiginio laureatų – ir mažeikiškiai

Kaune Mažeikių „Darts“ vyrams įteikta bendrakomandinė nugalėtojų taurė. Nuotr. iš klubo archyvo

Kaune, „Žalgirio“ arenoje, vyko paskutinis šiais metais smiginio turnyras – čia paaiškėjo naujieji Lietuvos smiginio čempionai, tarp laureatų – ir mažeikiškiai.

Čempionate varžėsi tik mūsų šalies atstovai, buvo rungtyniaujama individualiose moterų, vyrų, jaunimo (iki 18 metų), veteranų (per 50 metų) individualiose, moterų ir vyrų porinėse, moterų ir vyrų komandinėse rungtyse. Tarp užsiregistravusių 27 moterų ir 132 vyrų savo jėgas išbandė ir vienuolika Mažeikių „DARTS“ klubo atstovų.

Sėkmingiausiai mažeikiškiams susiklostė porinė rungtis, kur pernai šalies čempionų titulą iškovoję Arūnas Čiplys ir Tomas Bužonas pelnė trečios vietos medalius. Dar vieną pirmos vietos medalį iškovojo A. Čiplys, triumfavęs veteranų grupėje.

Individualioje rungtyje penkta-aštunta vieta atiteko mažeikiškei Irenai Čiplienei. A. Čiplys ir T. Bužonas iš vyrų liko septynioliktoje vietoje. „DARTS“ komanda, nusileidusi Kretingos ekipai, užėmė devintą vietą.

„Tikrai daugiau tikėjomės iš šio čempionato – bent jau medalių komandinėje rungtyje. Su kretingiškiais dėl patekimo į stipriausiųjų aštuntuką kovėmės iki paskutinio taško, tačiau nusileidome. Tai yra sportas, tuo jis ir įdomus, kad rezultatai nenuspėjami. Džiaugiamės, kad mums buvo įteikta bendrakomandinė čempionų taurė, kurią iškovojome jau šeštą kartą per septynerius metus“, – „Santarvei“ sakė komandos vadovas A. Čiplys.

Daugiau: sportinė apranga