Tarp tarptautinio konkurso nugalėtojų – ir mažeikiškis

Šiais metais iš tarptautinio profesinio meistriškumo konkurso Mažeikių rajono politechnikos mokyklos atstovai: profesijos mokytoja metodininkė Vilma Šiaulienė, moksleiviai Gintaras Vizgaudis, Modestas Tamašuitis, Justas Prialgauskas ir profesijos mokytoja Angelė Kontenienė grįžo su apdovanojimais. Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Joniškio žemės ūkio mokykloje vyko jau ketvirtasis tarptautinis konkursas „Jaunasis apdailininkas-2013“. Tarp nugalėtojų šiais metais buvo ir Mažeikių rajono politechnikos mokyklos auklėtinis, pripažintas vienu geriausių jaunųjų dažytojų.


Dalyvavo antrą kartą 

Šiame konkurse savo profesinius gebėjimus demonstravo jaunieji apdailininkai (statybininkai) iš Lietuvos ir Latvijos profesinių mokyklų. Konkurse dalyvavo komandos iš dvylikos mokyklų. 
Mažeikių rajono politechnikos mokyklai šiais metais atstovavo trečio kurso mokiniai: būsimieji statybininkai Modestas Tamašuitis ir Justas Prialgauskas bei apdailininko profesijos besimokantis Gintaras Vizgaudis.
Konkursui vaikinams pasiruošti padėjo profesijos mokytoja metodininkė Vilma Šiaulienė ir profesijos mokytoja Angelė Kontenienė.
Jaunuoliai šiame tarptautiniame konkurse dalyvavo jau antrą kartą. Pernai laurų nenuskynė, o šiais metais jau pateko tarp prizininkų: Jaunojo dažytojo nominacijos III vietą laimėjo G. Vizgaudis. Šioje nominacijoje varžėsi dvylika dažytojų. Kitiems mažeikiškiams buvo įteikti padėkos raštai. Trečiosios vietos laimėtojas, be diplomo, dar gavo asmeninę dovaną, susijusią su specialybe ir būsimu darbu.


Naudingai praleido laiką 

Vaikinus konkursui ruošusių mokytojų teigimu, atlikti konkurso užduotį – nudažyti duotą paviršių – reikėjo per tam tikrą laiką. Taip pat reikėjo laikytis darbuotojų saugos ir sveikatos reikalavimų.  
G. Vizgaudis džiaugėsi, kad konkurso metu mokiniai ne tik galėjo pademonstruoti specialybės žinias, bet ir patyrė malonių akimirkų vykdami į jiems organizuotą ekskursiją į krepšinio muziejų, Kryžių kalną bei Žagarę.
Tarptautinio konkurso organizatoriai nepamiršo ir mokytojų. Jie galėjo kelti kvalifikaciją „PRO“ įmonės iš Vilkaviškio organizuotame seminare.


Džiaugėsi ryžtu 

Mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Stasė Čupkovienė džiaugėsi profesijos mokytojų bei mokinių darbu, noru išbandyti profesijos žinias, įgūdžius tokiame rimtame tarptautiniame  konkurse  bei pasiektais rezultatais. 
„Šaunu, kad mokiniai randa sričių, kuriose jie patiria sėkmę, pasitenkinimą savo darbo rezultatais, o kartu gerokai pagilina  ir profesines, ir bendrąsias kompetencijas. Juk nėra taip paprasta pasiryžti stoti į kovą, rungtis su geriausiais Lietuvos ir kaimynų latvių atitinkamos srities jaunaisiais specialistais“, – „Santarvei“ sakė S. Čupkovienė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto