Tarp žaidynių laureatų – mažeikiškiai

Apdovanojimus Olimpinės dienos metu teikė Lietuvos olimpinio komiteto prezidentė Daina Gudzinevičiūtė, dešinėje – Pavasario progimnazijos kūno kultūros mokytojas Virginijus Januševičius.
Nuotrauka iš organizatorių archyvo

Trys prizinės vietos mūsų rajono mokykloms ir antroji vieta Mažeikių rajonui miestų ir rajonų antroje grupėje – tokie apdovanojimai pasiekė mažeikiškius Olimpinėje dienoje Panevėžyje, apdovanojant Lietuvos mokyklų žaidynių laureatus.

});

Sutraukė tūkstančius vaikų 

Po kelerių metų pertraukos, susijusios su pandemija, praėjusių metų lapkričio pradžioje vėl buvo atgaivintos Lietuvos mokyklų žaidynės. Aštuonioliktąjį kartą vykusiame didžiausiame Lietuvoje sporto renginyje dalyvavo apie 150 tūkstančių mokinių iš 59 Lietuvos savivaldybių. Skatinant vaikus atrasti sau pačią tinkamiausią, įdomiausią ir daugiausia džiaugsmo teikiančią sporto šaką, į žaidynių programą buvo įtraukta 19 sporto šakų.

Lietuvos mokyklų žaidynės, anot organizatorių, svariai prisideda prie Lietuvos mokinių fizinio aktyvumo ir sveikos gyvensenos skatinimo, jose dalyvauja apie 800 Lietuvos...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto