Tarptautinėje kelionių ir aktyvaus laisvalaikio parodoje – mažeikiškių stendas

Nuotr. iš Mažeikių TVIC archyvo

Šiandien Vilniuje, Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“, prasidėjo 11-oji tarptautinė turizmo ir aktyvaus laisvalaikio paroda ADVENTUR 2024.

Tradiciniu tapusiame renginyje dalyvauja bei mūsų kraštą pristato Mažeikių turizmo ir verslo informacijos centro (TVIC) atstovės.

ADVENTUR yra vienintelė tarptautinė turizmo, kelionių ir aktyvaus laisvalaikio paroda Lietuvoje, skatinanti turizmo paslaugų populiarinimą ir aktyvų gyvenimo būdą.

Jos lankytojai – ir kelionių organizatoriai, ekskursijų vadovai, kiti turizmo sektoriaus darbuotojai, ir pavieniai keliones mėgstantys žmonės – po vienu stogu randa gerų pasiūlymų atostogoms ir poilsiui, užmezga kontaktų ir iš pirmų lūpų išgirsta naujausią informaciją apie lankytinas vietas, įdomybes, kurias keliautojams iš Lietuvos ir užsienio paruošė jų laukiantys Lietuvos rajonai.

Nuo penktadienio iki sekmadienio parodoje, kurios tema šiemet – „Menas patirti“, dirbs Mažeikių TVIC direktorė Jolanta Gintalienė ir verslo vadybininkė Rasa Nabažaitė.

Nuotr. iš Mažeikių TVIC archyvo

Mažeikių rajono stende pristatomi trys teminiai maršrutai, padedantys geriau pažinti Mažeikių rajoną: „Į Vakarus pasuksi – Dievo malonė tave lydės“, „Į Pietus pasuksi – medaus ir košės kalną rasi“, „Į Rytus pasuksi – ligos tave aplenks“.

„Pristatinėsime šiuos maršrutus, o į juos įeina ir įvairios gėrybės – edukacijos, muziejai, dvarai, maistas“, – ketvirtadienio popietę „Santarvei“ sakė J. Gintalienė.

Pasak pašnekovės, parodoje ADVENTUR jos dalyviai labiausiai koncentruojasi į masinį turizmą. Tai reiškia – į kelionių organizatorius, agentūras, galinčias pas mus atvežti turistų grupes. Prie Mažeikius pristatančio stendo, be abejonės, laukiami ir pavieniai žmonės – keliauti, pažinti Lietuvą pamėgę sostinės gyventojai, svečiai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto