Tarptautinėse varžybose mažeikiškis pelnė sidabrą

Lietuvos rinktinės ir reitingo lyderiai Arūnas Čiplys (kairėje) ir Darius Labanauskas porinėje rungtyje pasidabino sidabro apdovanojimais. Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Trakuose vykusiose pasaulio smiginio reitingo varžybose mažeikiškis, vienas iš šios sporto šakos šalies lyderių, iškovojo tris sidabro apdovanojimus, ne ką prasčiau pasirodė ir mūsų miesto klubo komanda.

Pralaimėjo tik finaluose

Į pasaulio reitingo varžybas „BALTIC CUP 2013“ susirinko rekordinis dalyvių skaičius – 27 komandos iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Baltarusijos, Olandijos, Norvegijos ir Suomijos.
Lietuvos rinktinės narys mažeikiškis Arūnas Čiplys individualiose varžybose ketvirtfinalyje nugalėjo šių varžybų favoritą latvį Madarsą Razmą, pusfinalyje net 4:0 įveikė Norvegijos atstovą, bet lietuviškame finale komandos draugui kauniečiui Dariui Labanauskui nusileido rezultatu 4:3.
Poroje su tuo pačiu Dariumi Labanausku pralaimėtas ir vyrų porinis finalas, komandinėje rungtyje Lietuvos vyrams žaidimas visai nesiklostė, tad jie turėjo pripažinti latvio ir olandų komandos pranašumą.
„Porinės rungties finale sužaidėme visai silpnai, na, o asmeninių varžybų lemiamoje kovoje pritrūko sportinės sėkmės. Tas sportas jau toks dalykas – vieną dieną sekasi, kitą ne. Šie laimėjimai padės prasibrauti iki 25-osios vietos pasaulio reitinge, o šalies reitinge ir toliau lieku antroje vietoje po kauniečio“, – pasakojo tris sidabro apdovanojimus pelnęs A. Čiplys.

Laukia atsakingi startai

Mažeikių vyrų komanda, kuriai atstovavo Jurijus Stekolnikovas, Darius Repšys, Donatas Zaikauskas ir Bronius Januška, komandinėje rungtyje sublizgėjo – nukovė pajėgias komandas ir, pralaimėję tik būsimiesiems nugalėtojams, iškovojo penktąją vietą. Porinėje rungtyje klubo atstovai J. Stekolnikovas ir D. Zaikauskas sužaidė labai stipriai ir tarp 54 porų taip pat buvo penkti.
Bendroje įskaitoje Mažeikių komanda, papildyta Jonavos sportininkėmis, iškovojo septintąją – aukščiausią vietą iš Lietuvos klubinių komandų.
„Po dviejų savaičių klubo komandos atstovai dalyvaus Jonavoje vyksiančiose Baltijos ir Lietuvos reitingo varžybose, po to iki Naujųjų metų dar laukia svarbūs ir atsakingi startai atviruose kaimyninių šalių čempionatuose“, – sakė A. Čiplys.