Tarptautiniame turnyre daug lėmė mažeikiškės įvarčiai

Iš turnyro Armėnijoje Rimantė Jonušaitė (su prizu) grįžo geros nuotaikos – pelnyti keturi įvarčiai ir nugalėtojų taurė. Nuottr. iš asmeninio archyvo

Iš tarptautinio turnyro Armėnijoje mūsų šalies moterų futbolo rinktinė grįžo su nugalėtojų taure. Rungtynėse pasižymėjo rinktinės narė mažeikiškė Rimantė Jonušaitė, šiuo metu žaidžianti Šiaulių „Gintros“ komandoje.

Armėnijoje vyko šios šalies futbolo federacijos organizuotas keturių šalių moterų futbolo rinktinių turnyras „Our Game“. Be lietuvių, čia jėgas išbandė Jordanijos, Libano ir Armėnijos rinktinės.
Pirmosiose rungtynėse lietuvaitės rezultatu 1:0 privertė pasiduoti Jordaniją, antrosiose rungtynėse rezultatu 7:1 sutriuškino Libano atstoves (Rimantė Jonušaitė šiose rungtynėse atliko „hattriką“ – pelnė tris įvarčius), o paskutinę turnyro dieną sužaidė lygiosiomis 2:2 su armėnėmis. Šių rungtynių penktą minutę mažeikiškė iššoko prieš varžovių vartininkę ir pelnė pirmąjį Lietuvos rinktinės įvartį.
„Keturi pelnyti įvarčiai nėra vien mano nuopelnas – progas padėjo sukurti komandos draugės, man jas liko tik tinkamai realizuoti, juk tai ir yra mano, kaip puolėjos, pareiga. Pasirodymu likau patenkinta, po sunkios traumos, manau, jau pavyko atsigauti ir tikiuosi, kad jos padariniai šį sezoną jau nepersekios“, – sakė antradienį į Lietuvą grįžusi 17-metė futbolininkė.
Plačiau skaitykite laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto