Tarptautiniame turnyre jėgas išbandė karatekos

Ne visi mažeikiškiai karatekos iš Tukumo grįžo su medaliais, tačiau geros kovotojų nuotaikos tai netemdė. Nuotrauka iš klubų archyvo

Klubų „Danas“ ir „Žemaitis“ jaunieji kovotojai rungėsi tarptautiniame karatė turnyre Tukume.
Į naują šio miesto sporto areną susirinko per 200 vaikų iš Lietuvos, Baltarusijos ir Latvijos.

Prestižiniame turnyre, kuris pasižymi stipriais kovotojais ir permainingomis dvikovomis, Mažeikių klubų jaunieji atstovai pelnė šešis medalius.
Kata rungtyje vienintelį medalį – trečią vietą tarp 8–9 metų amžiaus karatekų iškovojo Ignas Gabrėnas.
Kumitė rungtyje nugalėtojų titulais džiaugėsi Liutauras Stončius (8–9 metų amžiaus grupėje), Eglė Damulytė (14–15 m. grupėje) bei Ignas Žvikas (16–17 m. grupėje). Antrą vietą šioje rungtyje užėmė Nedas Jucys, trečią – Kotryna Firsovaitė.