Tarptautinis festivalis „Baltic Voice“ vyks dešimtą kartą

Nuotr. iš organizatorių archyvo

Šeštadienį Juodkrantėje prasidės tris dienas truksiantis tarptautinis festivalis „Baltic voice“. Jubiliejiniame – jau dešimtą kartą rengiamame jaunųjų atlikėjų konkurse laukiama dalyvių iš dvidešimties šalių.

Jubiliejinio festivalio dalyviai, kaip ir kiekvienais metais, stebins žiūrovus savo vokaliniais gebėjimais, puikia muzika bei pasirodymais.  

Pirmasis tarptautinis jaunųjų vokalistų festivalis-konkursas „Baltic voice“ Juodkrantės Liudviko Rėzos kultūros centro vasaros estradoje įvyko 2013 metais.

Šiemet šventę drauge organizuoja Mažeikių vaikų ir jaunimo daugiafunkcis centras, Mažeikių rajono savivaldybės ir Juodkrantės Liudviko Rėzos kultūros centrai, visuomeninė organizacija „Lietučiukės“. Tris dienas truksiantį festivalį globoja Neringos savivaldybės meras Darius Jasaitis.

Organizatoriams pavyko sutelkti gausų būrį rėmėjų bei prizų steigėjų.

„Baltic Voice“ yra vienintelis tokio pobūdžio projektas Lietuvoje, užtikrinantis galimybę jauniesiems dainininkams didinti profesinį meistriškumą, pristatyti savo kūrybą tarptautiniu mastu. Festivalis-konkursas yra nekomercinio pobūdžio: jame gali dalyvauti visi talentingi 6–29 metų žmonės, nepaisant jų materialinių galimybių, o žiūrovams įėjimas į festivalio koncertus – nemokamas.
Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto