Tartasi dėl lėšų skyrimo eismui gerinti rajone

Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Mažeikių rajono savivaldybėje įvyko pasitarimas, kuriame aptartas Kelių priežiūros ir plėtros programos finansavimo lėšų skyrimas Mažeikių rajono savivaldybei vietinės reikšmės keliams tvarkyti ir prižiūrėti bei saugiam eismui užtikrinti. Tokie pasitarimai vyksta kasmet metų pradžioje.

Pasitarime dalyvavo Mažeikių rajono savivaldybės, Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie šalies Susisiekimo ministerijos bei kitų organizacijų ir bendrovių atstovai.
Savivaldybės vadovai pasidžiaugė, kad Mažeikių rajonui šioms reikmėms šiems metams skirta milijonas 800 tūkstančių eurų (6 mln. 218 tūkst. litų), o tai yra gerokai daugiau negu pernai. 2013 metais iš Kelių priežiūros ir plėtos programos keliams mūsų rajone prižiūrėti ir tvarkyti buvo skirta daugiau kaip trys milijonai litų, pernai – daugiau kaip keturi milijonai litų.

Kokius darbus numatoma atlikti, skaitykite „Santarvės“ laikraštyje.

5 Atsakymai į “Tartasi dėl lėšų skyrimo eismui gerinti rajone”

 1. santarve parašė:

  kur straipsnis apie Jurkų?

 2. E.V. parašė:

  Buvo žadėta šiais metais pradėti Pavenčių-Sedos gatvių sankryžos rekonstrukciją. Įdomu būtų sužinoti, ar pažadai bus įvykdyti.

 3. все законно parašė:

  Kuria planus,kaip čia daugiau nusivogus,kol nuo lovio „politiniai oponentai“ nenustūmė. O tokių idijotiškų projektų pavyzdys-Daukšos – Žemaitijos gatvių sankryža.

 4. to zemaitis parašė:

  Ane, Bruone ir Petruone?

 5. zemaitis :) parašė:

  jo jo dar kokia 50 sviesaforu truksta mazeikiuos jauciu ane?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto