Taryba daugiausiai diskutavo dėl kelių tvarkymo ir aplinkos tyrimų

Daugumai svarstyti pateiktų projektų Taryba pritarė vienbalsiai. Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Penktadienį vykusiame rajono savivaldybės Tarybos posėdyje patvirtintas 41 sprendimo projektas, išklausytos dvi informacijos bei du pristatymai.
Daugelis svarstyti pateiktų projektų buvo priimti vienbalsiai.
Vienas pirmųjų svarstytų projektų – dėl vasario mėnesį patvirtinto biudžeto patikslinimo. Pasidžiaugta, kad yra gauta 2,5 mln. litų viršplaninių lėšų.
„Tai leis biudžetinėms įstaigoms šiek tiek sumažinti įsiskolinimus“, – kalbėjo Savivaldybės meras Antanas Tenys.
Iš Tarybai pateiktų svarstyti projektų devyni – dėl programų patvirtinimo. Politikų dėmesio sulaukė  projektas dėl aplinkos monitoringo 2015–2019 m. programos.
Vieni politikai, abejodami tokių investicijų reikalingumu, laikėsi nuomonės, kad gyventojai apie aplinkos, kurioje gyvena, užterštumą puikiai žino ir patys, kiti, priešingai, – siūlė atlikti išsamesnius tyrimus.
Buvo pritarta Tarybos opozicijos lyderio Alvydo Balčiūno siūlymui įsigyti ar išsinuomoti kilnojamąją oro taršos tyrimo stotelę, kuria naudojantis būtų galima ištirti oro taršą norimose vietose.
Tokia įranga, pasak politiko, ypač praverstų įvertinant oro taršą planuojamos statyti biodujų jėgainės vietoje dabar ir tuo atveju, jei jėgainė būtų pastatyta.

Plačiau apie Tarybos priimtus sprendimus skaitykite „Santarvėje“.

2 Atsakymai į “Taryba daugiausiai diskutavo dėl kelių tvarkymo ir aplinkos tyrimų”

  1. Vardas (privalomas) parašė:

    Kur teisingumas? kaip galima leisti siai poniai toliau dirbti istaigoje Vadovu po pripazintos vagystes? Koks pavyzdys gali buti visuomenei,o ypac vaikams?

  2. Daiva Šideikienė parašė:

    Ar ,,Vyturio“ pradinės m-klos direktorė R.Uščinienė po priimto Lietuvos Aukščiausiojo teismo sprendimo gali toliau vykdyti savo pareigas? Į mano paklausimą atsakė Mažeikių administracijos direktorius B.Kryžius, jog klausimą dėl R.Uščinienės elgesio perduos svarstyti Švietimo, kultūros ir sporto komitetui. ,,Vyturio“ m-klos direktorė R.Uščinienė yra partijos ,,Tvarka ir Teisingumas“ narė , Švietimo, kultūros ir sporto komiteto pirmininkas J.Žičkus taip pat priklauso šiai partijai , o visi ( išskyrus P. Auryla) komiteto nariai priklauso valdančiajai daugumai. LR Seimo narys K. Bartkevičius, vicemerė S.Bernotienė bei administracijos direktoriaus pirmasis pavaduotojas S.Šiurys , kuruojantis švietimą taip pat priklauso partijai ,,Tvarka ir Teisingumas‘‘. Berods, 23 metus Mažeikių raj. savivaldybės administracijoje ( vykdomojoje ir atstovaujamojoje institucijose) dirbantis B.Kryžius žino , kam reikia perduoti ,,svarstyti“ nusižengusį asmenį – ,,savo rato“ žmonėms . Partinė valdininkų patirtis !!! Mažeikių m. ,,Vyturio‘‘ pradinės m-klos direktorės 2013m vidutinis darbo užmokestis – 3840 Lt., o Tautos atstovas, liberalas E.Masiulis yra pareiškęs , kai alga yra 5 tūkst. Lt, į valstybinį sektorių papuola bepročiai arba vagys.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto