Taryba patvirtino Savivaldybės vadovų ataskaitas

Savivaldybės meras Vidmantas Macevičius. Nuotr. iš redakcijos archyvo

Paskutiniame šios kadencijos Savivaldybės tarybos posėdyje politikai patvirtino Savivaldybės mero ir Savivaldybės administracijos direktoriaus praėjusių metų ataskaitas.
Abiem ataskaitoms pritarta, „už“ balsuojant 23 Tarybos nariams iš 25 posėdyje dalyvavusių.
Vadovaujantis vietos savivaldos įstatymu ir Savivaldybės tarybos veiklos reglamentu, tokios ataskaitos pateikiamos ne rečiau kaip kartą per metus.

Šios ataskaitos pirmiausia buvo pristatytos komitetams, o po to teiktos tvirtinti Tarybai.

Mero ataskaita sugulė į 21 lapą, tačiau administracijos direktoriaus ataskaitai prireikė beveik šimto.
Per ataskaitinį laikotarpį sušaukta ir įvyko 17 Tarybos posėdžių, priimti 369 sprendimai, net trečdalis jų – Savivaldybės turto valdymo klausimais. 

Savivaldybės meras Vidmantas Macevičius ataskaitoje apžvelgė ne tik savo atstovavimą rajonui, tarptautinius ryšius, bet ir visos Tarybos darbą, posėdžių lankomumą ir kt. Jis pastebėjo, kad aktyvesni tapo Tarybos nariai – praėjusiais metais jie pateikė 8 sprendimo projektus, kai 2021 metais – tik du. 18 sprendimo projektų pateikė mero patarėjai, penkis – Tarybos sekretorė.
Meras Tarybos narius pagyrė ir už geresnį posėdžių lankymą, praėjusiais metais lankomumas siekė  92 proc.
Savivaldybės administracijos direktoriaus Sauliaus Šiurio ataskaita iliustruota grafikais, lentelėmis, spalvotomis nuotraukomis. Joje pateikta daug ir išsamios informacijos apie visų administracijos skyrių darbą, strateginį planavimą, biudžeto pajamas ir išlaidas, vykdomus ir įgyvendintus projektus, socialinę paramą, Savivaldybės turto priežiūros ir valdymo, aplinkos ir sveikatos priežiūros, viešųjų pirkimų, infrastruktūros ir kt. sritis. 

One Reply to “Taryba patvirtino Savivaldybės vadovų ataskaitas”

  1. Jolanta parašė:

    As taip galvoju ir nesuprantu, kam ta taryba aplamai reikalinga? Tiksliau, sovietas. Juk nesakome TARYBU sajunga, o sakome SOVIETU sajunga.
    Uzdarytu Maxima ar Norfa, ar kokia mokykla, tai zmones iskart pastebetu, o kazkokia taryba ar sovietas dingtu keliems metams su visu meru, niekas net nepastebetu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto