Tarybos darbą geriausiai vertina daugumos atstovai

Kaip įprasta, po paskutinio posėdžio politikai įsiamžino bendroje nuotraukoje. Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Penktadienį į paskutinį posėdį rinkosi šios kadencijos Tarybos nariai.
Rinkėjų valia 13 Tarybos narių iš 27 ir toliau posėdžių salėje užims įprastas vietas.
Dar trys politikai joje darbą tęs kolegų dėka – šiems mandato atsisakius dėl nesuderinamų pareigų. Ko gero, dar keli Tarybos nariai į ją sugrįš išrinktiesiems atsistatydinus dėl  valdžios postų.

Naujosios Tarybos mandatai – beveik pusei politikų

Nors į paskutinio posėdžio darbotvarkę buvo įrašytas 31 klausimas, tačiau Tarybos nariai juos pristačiusių Savivaldybės administracijos atstovų tribūnose ilgai nekankino. Atvirkščiai – už daugelį projektų buvo balsuojama be didelių diskusijų.
Nesunku buvo pastebėti, kad į Tarybą neišrinkti politikai gyveno atsisveikinimo nuotaikomis. Rinkėjų valia mandatus Taryboje užsitikrino trylika jos narių, vienuolika nebuvo išrinkti ir tik trys iš dabartinių Tarybos narių – Vilhelmas Džiugelis, Rimantas Norkus ir Jonas Siminkevičius – patys atsisakė rinkimų kovos.

Darbą primins specialūs ženklai

Paskutiniame posėdyje Savivaldybės meras Antanas Tenys pasidžiaugė šios kadencijos Tarybos darbu. Dėkojo ne tik valdančiajai daugumai, bet ir opozicijai, Savivaldybės administracijai, Seimo nariui, Vyriausybės atstovei Telšių apskrityje. Visiems Tarybos nariams, Savivaldybės administracijos vadovams buvo įteikti darbą savivaldoje priminsiantys specialiai tam pagaminti atminimo ženklai.
Po posėdžio meras A. Tenys Tarybos narius pakvietė kartu nusifotografuoti ir pakelti vyno taurę restorane „Rosso steak house“.

Plačiau skaitykite šeštadienio laikraštyje.

16 Atsakymų į “Tarybos darbą geriausiai vertina daugumos atstovai”

 1. Juozas parašė:

  Dėl amžiaus pritariu, valdžią užgrobė seneliai. Ką jie gali duoti jauniems žmonėms? su savo išsilavinimui ir mąstymu? Bet atkreipkit dėmsį į aprangą. Vyrai normaliai su kostiumais, o moterys…Jos net nesugeba apsiregti dalykiškai, kas per spalvos, tai ką čia norėti dalykiškumo darbe.

 2. >mažeikiuose parašė:

  kai reikės atlikti pivalomąją karinę tarnybą, 90 % jų anūkų bus neįgalūs :D

 3. mazeikiuose parašė:

  nieko naujo,“breznevo laikai“ tebesitesia:) Tik mirtis jus isskirs su savivaldybe,o tada vaikai gedes joje..

 4. Vardas (privalomas) parašė:

  Apie p.Kryžių geriau patilėkime,nes mes ir taip jau senokai nešame socdemų uždėtą mokesčių kryžių.

 5. irgi senelis parašė:

  Teko girdėti turguje kalbant,kad Mažeikiuose įkurta nauja senelių prieglauda.Pasidomėjus,kur ji yra-atsakymas labai netikėtas.Pasirodo,kad savivaldybės pastate.

 6. kas ten kaireje?:) parašė:

  atrodo kaip galiunas,bet nei i Abruti,nei i Savicka nepanasus:))

 7. real parašė:

  Įdomiai atrodo, kad socdemai neturi kuom Kryžiaus pakeisti, toks jausmas, kad nepakeičiamas. Pastebiu, kad toje partijoje pakyla perėjūnai, o senieji socdemai merdi.

 8. Vija parašė:

  Kokius norėjom tokius ir išrinkom. Kaip sakoma šaukštai po pietų ir traukinys Jums čia putotis išvažiavo….

 9. TrysT parašė:

  dauguma per ilgai jau užsibuvo savivaldybėje.šaknis į kėdes suleido

 10. ontė parašė:

  seilius stačias miega,ar jau tiek išpampęs nuo nosies krapštymo ir oro gadinimo,kad akių nebesimato?

 11. Ура ! parašė:

  Akyse vienas kitam rurytes laižo,o už akių žiūri,kaip gerklę perkąsti ir nuo lovio nustumti. Ir kuria planus, kaip čia daugiau nusivogus ES lėšų ir nepakliuvus.

 12. juzis parašė:

  O ką ten Šiurys veikia

 13. Vardas (privalomas) parašė:

  Apie tarybos nuopelnus geriausiai deagnozavo super mažas rinkėjų skaičius.Nieko gero nelaukime-kaip valdžia šaukė,taip liaudis atsiliepė.Kainos kyla,socdemų seimas šoka pagal olicharkų muzikėlę.Maisto kaiinomis greitai būsime lyderiais ES.

 14. Juzis parašė:

  Gaila komentatorių-tikri bambekliai,kurie patys nieko gyvenime nesugeba nuveikt o tik kaltinti kitus .Ačiū mūsų merui ir visai komandai už gražėjantį miestą ir palinkėt stiprybės ir sveikatos kitoj kadencijoj tęsiant pradėtus ir numatomus naujus darbus.

 15. Vo kap faine parašė:

  Pavalgys, pagers – juk valdžiažmogiams yra iš ko. Girdėjau, kad biudžetininkams lėšas bene 7 ar 8 proc. nukirpo. O galimai dar kai kas išeitines pasiims ir kitą dieną vėl į šiltas kėdes grįš…

 16. kas šuniui pakels uodegą, jei ne jis pats parašė:

  Sveikinu šitą gerbiamą socialdemokratinę tarybą su pergale rinkimuose. Tik noriu priminti, kad 73 proc. Mažeikių rajono gyventojų nusispjovė ir nėjo balsuoti už naujai išrinktą merą. Taip, kad, gerbiama taryba, susimąstykit ar TIKRAI jau taip gerai dirbate.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto