Tarybos narei teks aiškintis etikos sargams

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Savivaldybės etikos komisija nutarė pradėti tyrimą dėl Tarybos narės Zitos Šaulienės elgesio.
Politikė nenusišalino nuo Kontrolės komiteto posėdyje svarstomo klausimo, susijusio su sveikatos priežiūros įstaigos veikla, ir galimai neišvengė privačių ir viešųjų interesų konflikto.

Į Etikos komisiją kreipėsi Savivaldybės tarybos Kontrolės komiteto pirmininkė Lina Rimkienė. Ji informavo, kad kovo mėnesį vykusiame komiteto posėdyje buvo svarstomas klausimas dėl medicinos įstaigų, nuomojančių arba panaudos pagrindais valdančių savivaldybės nuosavybės teise priklausančias patalpas. Komitetui pateiktame tokių įstaigų sąraše buvo UAB „Šeimos sveikatos centras“, kurios direktorė yra Z. Šaulienė, bei UAB „Dialimeda“, kuriai vadovauja jos sutuoktinis. L. Rimkienė informavo, kad Tarybos narė ne tik nenusišalino nuo klausimo svarstymo, bet įsijungė į diskusijas, komentavo. Tik komiteto pirmininkei pasiteiravus, ar Kontrolės komiteto narė nėra susijusi su pateiktoje medžiagoje įvardinta įstaiga, Z. Šaulienė atsiprašė ir nuo posėdžio (jame dalyvavo nuotoliniu būdu) atsijungė.

L. Rimkienė Etikos komisijos prašė išsiaiškinti, ar Tarybos narė nepažeidė Privačių ir viešųjų interesų derinimo įstatymo, Savivaldybės tarybos veiklos reglamento ir kitų teisės aktų, reglamentuojančių tarybos narių veiklą ir elgesį, reikalavimų.
Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

4 Atsakymai į “Tarybos narei teks aiškintis etikos sargams”

 1. Kiek galima parašė:

  Mažeikių politikams bei valstybės tarnautojams juoda dėmė. Ją išryškino STT pareigūnai .Dėkojame jiems už tarnybą. Kiek dar išskirtinių sąlygų yra sudarę Mažeikių politikai ir valstybės tarnautojai korumpuotiems verslinykams? ,,Finansuojamo projekto „Švietimo paslaugų kokybės gerinimas Mažeikių rajono savivaldybėje“, kurio vertė 405 904,19 Eur (335 458 Eur be PVM), vertės be PVM, t. y. ne mažiau nei 33 000 Eur kyšis. Tikrai? Tokie pinigai už konsultacijas? Kiek dar tokių projektų??? Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/stambiu-kysiu-emimo-byloje-kaltinama-mazeikiu-valdininke-grazinama-i-darba-56-1640142?

 2. ECH parašė:

  Gerb. Lina, matosi, kad neturite kas veikti, jei dėl tokių menkniekių kabinėjatės…juk kai paklausėte ar nėra sąsajų su svarstomo klausimo pasišalino iš posėdžio, per darbų gausą, net nepagalvojo, kad reikia nusišalinti…

 3. Viską stebintis parašė:

  būtu gyvas stalinas senai srūtų vairuotoja blondinė sibire medžius verstu

 4. tokia tokiai parašė:

  O kiek kartų pati Rimkienė pažeidė etiką? Ir ką? Net neatsiprašė, kai ją įpareigojo teismas…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto