Tarybos narys politiką iškeitė į verslą

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Mažeikių rajono tarybos narys Gintautas Šmaižys atsistatydino iš Rajono tarybos.
Savo sprendimą Ekonomikos, finansų ir vietinio ūkio komiteto pirmininkas motyvavo tuo, kad teko rinktis tarp sėkmingo verslo ir politikos. Jis nusprendęs būti tik verslininkas ir pensininkas.

Pateikė prašymą

Mažeikių rajono savivaldybė gavo Lietuvos Respublikos Vyriausiosios rinkimų
komisijos sprendimą dėl Mažeikių rajono savivaldybės tarybos nario G. Šmaižio įgaliojimų nutraukimo prieš terminą.
Tarybos narys išvyko gyventi į Skuodo rajoną, todėl pateikė Lietuvos Respublikos Vyriausiosios rinkimų komisijai raštišką prašymą atsistatydinti ir pripažinti Tarybos nario įgaliojimus nutrūkusius prieš terminą.
G. Šmaižys į Savivaldybės tarybą buvo išrinktas pagal Lietuvos socialdemokratų partijos iškeltų kandidatų sąrašą.

Teko apspręsti

„Santarvei“ susisiekus su G. Šmaižiu, jis sakė atsistatydinęs, nes teko rinktis tarp politikos ir verslo.
„Iš tiesų pasitraukiu iš politikos, nes daugiau dėmesio reikalauja verslas. Tiesiog teko pasirinkti. Manau, jau pakankamai ilgai, apie dvylika metų, išbuvau Tarybos nariu. Todėl dabar būsiu tik pensininkas ir tik verslininkas“, – sakė G. Šmaižys.
Jis patikino: iš Socialdemokratų partijos nesitrauks ir, reikalui esant, padės, kuo tik galės.

Praleista kandidatūra

Savivaldybės taryboje atsiradus laisvai vietai, Savivaldybės tarybos nariais tampa kandidatų sąrašų, pagal kuriuos buvo išrinkti nebesantys Tarybos nariai, pirmieji Tarybos nario mandato negavę kandidatai.
Mažeikių rajono Savivaldybės Viešųjų ryšių išplatintame pranešime sakoma, kad pagal Lietuvos socialdemokratų partijos iškeltų kandidatų į Mažeikių rajono savivaldybės tarybą sąrašą pirmuoju negavusiu Tarybos nario mandato kandidatu buvo Aurimas Daukantas, tačiau Vyriausiosios rinkimų komisijos sprendimu jis praleistas kandidatų sąrašo eilėje, nes šiuo metu gyvena ir mokosi Australijoje.

Politika nesvetima

Atsistatydinusį G. Šmaižį Savivaldybės taryboje pakeis socialdemokratas Juozas Kelmelis, šiuo metu dirbantis UAB „Mažeikių autobusų parkas“ direktoriaus pavaduotoju.
„Santarvei“ J. Kelmelis sakė, kad politika jam niekada nebuvo svetima, gana nemažai su politikais teko bendrauti darbiniais reikalais.
Pašnekovas teigė, kad, kaip Tarybos narys, konkrečių planų nėra numatęs. Paklausus, ar jis tikisi partijos kolegą pakeisti ne tik Taryboje, bet ir Ekonomikos, finansų ir vietinio ūkio komitete, kuriam G. Šmaižys vadovavo, J. Kelmelis atsakė, kad komiteto nariu norėtų būti, tačiau apie pirmininko vietą jam dar anksti kalbėti.
„Manau, kad šio komiteto pirmininko vietą turėtų užimti tas, kuris komitete būtų ne naujokas. Be to, abejoju ar mano kandidatūra iš viso bus iškelta į šią vietą. Kol kas norčiau dirbti tik kaip eilinis  Ekonomikos, finansų ir vietinio ūkio komiteto narys“, – sakė būsimasis rajono politikas.

13 Atsakymų į “Tarybos narys politiką iškeitė į verslą”

 1. ko parašė:

  meluoja ,kad išvyko į Skuodą,juk Grūstėj turi pasistatęs namą ir ten gyvena,kam meluoti

 2. trl parašė:

  Pazistu si zmogu, ir nieko blogo negaliu apie ji pasakyti. O jus “Kritikai“ nepavydekit, o eikit ir pradekit ka nors naudingo dirbti. Klaviatura pamaigyti visi mandri…

 3. Vytautui parašė:

  Vėl prisigėrei

 4. Vytautas parašė:

  Tai ponas Šmaižys drauge su Kryžium, Mažeikių klerkų prisivogė, tai neša kudašiu kad juodega nepavytu. Juodega juodų darbelių yra didžiulė, kai pradėl lysti bus per vėlu trauktis.

 5. KAI PAGALVOJI ? parašė:

  Perskaičiau A.Daukanto komentarą ir likau nusivylęs.Nekaip Aurimui su rašyba ir stilistika.Būk ten ir linksmai leisk savo laisvalaikį.Beraščių Mažeikiuose yra ir be tavęs.

 6. Aurimas Daukantas parašė:

  Sveiki,

  Malonu matyt, kad žmonės dar turi ir mielai reiškia savo nuomonę!

  Taip pat labai malonu, matyti, kad Mažeikiuose likę asmenys dar domisi manimi ir seka mano gyvenimą socialiniame tinkle „Facebook“ kur bene kasdien patalpinu po nuotrauka iš aktyvaus turiningo ir linksmai leidžiamo savo laisvalaikio.

  Psihologų senai nustatyta, kad kai žmonės neturi normalaus savo gyvenimo, tai žvalgosi į kitų žmonių gyvenimus ir paprastai bando atrasti detales kurios galimai kompromtuoja kitą asmenį, ar daro jį blogesniu ir tokiu būdu jie savaip patenkina savo ego.

  O kas dėl nuotraukos, tai su šypsena skiriu ją tiems, kurie mano, kad dėl vienos ar kitos fotoaparatu užfiksuotos žmogaus gyvenimo detalės gali sau leist spręst apie to žmogaus gebėjimus ir galimybės atlikti jam patikėta darbą;)

  Pesimizmas ir nagatyvumu skleidimas ne vieno žmogaus istorijoje neatvedė prie sekmės.

  Galvas į viršų kraštiečiai,

  Širdimi visada buvau, esu, ir būsiu savo miesto patriotas ir jei tam, kad mūsų mylimas miestas gyventu geriau, gražiau ir tvarkingiau reikės, kad kažkam parodyčiau vidurinį pirštą, man tai nebus problema, nesvarbu prieš ką stovėčiau!

  P.S.

  Jei dar kam kiltų noras kartas nuo karto pažiūrėti, kaip aš gyvenu, leidu laisvalaiki ar paskaitinėt kokios mintys ir idėjos rutuliojasi mano galvoje, visada galite apsilankyti mano „Facebook“ paskyroje. (nuoroda žemiau, turinys visiems prieinamas)

  https://www.facebook.com/aurimas.daukantas

  Visada ir visas su Jūsų,
  Aurimas

 7. Apgailestauju parašė:

  Pagaliau atėjo laikas užleisti vietas jauniems, bet jeigu tie jauni tokie, kaip nurodyta komentare linkėjimai elzei is avstralijos, tai tegul tokie ir lieka toj vadinamoj Avstralijoj. Nebus tas, bus kitas . Gal socialdemokratams vėl naują auką pristatys kaip ten pavadinti kurjeris Vaičiulis. Deja kad jo aplikos žmonės margaspalviai tokie kaip vaivorykštė, nenusakomi, nepatikimi. Va kad ir Daukantas, kiek dėl jo stengėsi mokytojas, net ir socialiniaidemokratai juo kaip jaunu pagražino sąrašą, o jis sau ir nepateisino vilčių rodo su vieno piršto kombinaciją, negerai daro, koks dabar bus požiūris tų užsibuvusių senių politikoje į jaunus žmones, jiem iš viso sąrašo pradžios dabar nematyti… Oi pridirbai tu Aurimai jaunimo nenaudai kad ir būdamas tiek toil nuo ,,prikakoto Mažeikių politinio puodo“.

 8. nesitiki parašė:

  kad pagrindinis socdemų politikas traukiasi ir dar gerbiamas. Kas iš jų belieka…. Mano galva socdemai labia susilpės, nes belieka iš jų pajuokos verti objektai (ne visi). Perbėgelės, kurių net patys socdemai nevirškina, buvusi komunistų lyderė nagienė laima, pseudo profsajungietė brrrrrr čejauskienė.,, Baisu viskas viename ‘ ir kalba ir išvaizda ir bendravimas ir protas tiesiog vizitinė socdemų kortelė daranti gėdą pasikeitusiam laikmečiui Lietuvoje, Mažeikiuose, bet nepasikeitusioms personoms ,,politikėms“. Dabar dar Šmaižys palieka, kuris nors kiek dar kompensuodavo tas anomalijas. Tikrai gaila.

 9. AS parašė:

  Jug aisku kaip du kart du , geram verslui sukurpt lesas su plugo rankena dar ne vienam nepavyko , o sis ponu ponas, ale , pasedejo valdzioj ant pinigu maiso , tai kodel dabar neverslinlnkaut , … Traukiasi , tiksliau muilinasi , kad galai nepradetu list lauk ,,,,, Tokia ta politika

 10. linkejimai elzei is avstralijos parašė:

  https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/v/911359_10200896999245395_80139952_n.jpg?oh=f0417dfa0b29ba0e182bfa699455d061&oe=52086B5D&__gda__=1376342104_7e368ada12af881217fb67eeb2e3b1e2

  elze va tau tarybos narys. del pirstu kombinacijos nepaglvok nieko blogo cia reiskia kad yra pirmas sarase

 11. Elzė parašė:

  Šaunuolis G. Šmaižys! Aišku , kaip du kart du, kad vienu užpakaliu ant kelių kėdžių nepasėdėsi. Pasilikti prie to, kas labiausiai sekasi- išganinga mintis. Neabejoju, kad jis buvo ir puikus Tarybos narys.
  Na,o apie tave J.Kelmeli , jau buvo SANTARVĖJE rašyta, tik ,kiek pamenu, ne iš gerosios pusės. Gal palaukime to žmogaus , kuris Australijoje mokosi šiuo metu ir būtent jo eilė užimti Tarybos nario postą.
  Geroje „armijoje“ reikia aukšto rango valdininkų, atsakingai atliekančių savp pareigas. Tuo labiau, kad J.Kelmelis norėtų būti tik eiliniu.

 12. xx parašė:

  Jis geras žmogus, toli mato, todėl ir traukiasi, nes …..

 13. JO , jo parašė:

  Bet gi Šmaižys visą laiką ir buvo verslinkas , niekada ir nebuvo pasitraukęs iš verslo, tiek politikoje tiek versle buvo. Tad politiką jis neiškeitė į verslą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto