Tarybos posėdis – per tiesioginę transliaciją

Trečiadienį vykstančiame Tarybos posėdyje politikai vis dar dirba nuotoliniu būdu. Tarybos posėdį galima stebėti per tiesioginę transliaciją paspaudus nuorodą http://195.182.85.135/videov3/
Posėdžio darbotvarkėje – beveik keturiasdešimt klausimų.

Rajono politikai ne pirmą kartą koreguos metų pradžioje patvirtintą Savivaldybės biudžeto pajamų ir asignavimų planą: bus paskirstytos papildomai gautos lėšos, perskirstytas kai kurių programų finansavimas, įvertinus planuojamas gauti lėšas, jas numatoma nukreipti įvairioms biudžetinių įstaigų reikmėms. Paskutiniai biudžeto pakeitimai buvo pristatyti prieš pat Tarybos posėdį vykusiame Ekonomikos, finansų ir vietinio ūkio komiteto susirinkime.
Gera žinia keliaujantiems reguliaraus vietinio (miesto ir priemiestinio) susisiekimo autobusų maršrutais – jeigu Taryba pritars, Mažeikių rajone nuo rugpjūčio mėnesio keleiviai bus vežami nemokamai. Bendrovės nuostoliai, patirti dėl tokio sprendimo, bus kompensuojami iš Savivaldybės biudžeto lėšų.
Kita vertus, daugiabučių namų gyventojų laukia ne tokios malonios naujienos. Tarybai bus pristatytas Savivaldybės daugiabučių gyvenamųjų namų maksimalaus bendrojo naudojimo objektų administravimo tarifo apskaičiavimo tvarkos aprašas. Jį patvirtinus, daugiabučių namų administravimas gyventojams gali brangti nuo 20 iki 30 proc.
Politikai turėtų patvirtinti vieną svarbiausių dokumentų – Mažeikių rajono savivaldybės 2021–2030 metų strateginį plėtros planą. Jis buvo pristatytas dar praėjusiame Tarybos posėdyje, o vėliau aptartas, analizuotas komitetuose.
Taryba turės apsispręsti ir dėl prekybos ir paslaugų teikimo rajono savivaldybės viešosiose vietose taisyklių. Jos taip pat buvo pristatytos praėjusiame Tarybos posėdyje, aptariant komitetuose kilo nemažai diskusijų.
Bus kalbama apie daug sprendimo projektų, susijusių su švietimu, socialiniu būstu, Savivaldybės turto ir kitais klausimais.
Politikai taip pat išklausys informaciją apie Mažeikių rajono savivaldybės valdomų bendrovių ūkinės veiklos rezultatus už 2020 metus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*