Tarybos posėdyje – apie ligoninės veiklą ir perspektyvas

Tarybos posėdyje dalyvavo Šiaulių teritorinės ligonių kasos direktorius Remigijus Mažeika. Vaivos SOVAITĖS nuotr.

Penktadienį vykusiame Savivaldybės tarybos posėdyje buvo svarstoma per trisdešimt sprendimų projektų. Tarp jų – nemažai tokių, kurie susiję su sveikatos priežiūros įstaigomis. Būtent šie klausimai sulaukė ir daugiausia politikų diskusijų.

Į Tarybos posėdį buvo pakviestas Šiaulių teritorinės ligonių kasos direktorius Remigijus Mažeika. Iš jo politikai norėjo išgirsti informacijos dėl Mažeikių ligoninės veiklą ir perspektyvas.
Svečias teigė, kad Mažeikių rajono savivaldybė galėtų būti pavyzdys kitoms, nes ne visos taip domisi savo įstaigų ateitimi, prašo tokios informacijos.
R. Mažeika apžvelgė pagrindinius Mažeikių ligoninės rodiklius, juos lygino su šalies vidurkiais, kitomis įstaigomis, neaplenkė ir pagrindinių problemų.
Ligonių kasos direktorius ligoninei negailėjo gerų žodžių. Apskrityje, o ir visame Šiaulių regione, ji vertinama kaip dirbanti stabiliai, turinti ateitį.
„Pagrindinis rodiklis – gyventojų skaičius ir gydytojų, slaugytojų potencialas. Svarbi ir šeimos gydytojų institucija. Mažeikių rajono šeimos gydytojų amžiaus vidurkis – 60 metų. Jei pacientai negaus kvalifikuotos pagalbos, išvažiuos kitur. Būtina investuoti į specialistų pritraukimą“, – samprotavo R. Mažeika.
Kai kurie politikai nebuvo tokie optimistiški ir išsakė baimes dėl ligoninės ateities.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*